ستاره که شد شهروندان ایالات متحده

آنها متعهد وفاداری به پرچم! افراد مشهور مانند پاملا اندرسون, جیم کری و Camila Cabello نقل مکان به ایالات متحده

توسط KETABKHOOOON در 14 تیر 1399

آنها متعهد وفاداری به پرچم! افراد مشهور مانند پاملا اندرسون, جیم کری و Camila Cabello نقل مکان به ایالات متحده جایی که آنها ساخته شده است زندگی در حال تغییر تصمیم گیری برای تبدیل شدن به شهروندان ایالات متحده.

اندرسون — که دارای تابعیت دوگانه در کانادا و ایالات متحده آمریکا -- توضیح داده شده در سال 2004 که او می خواست برای تبدیل شدن به یک شهروند به طوری که او می تواند ورزش حق خود برای رای دادن. سابق Playboy مدل اضافه شده است که او می خواست برای اطمینان از پدر و مادر او می تواند عضویت خود را در ایالات متحده بعد از آن در زندگی است.

"تابعیت ایالات متحده اجازه خواهد داد که من در آینده به دادخواست را به فرزندان من را پدربزرگ و مادربزرگ را به ایالات متحده برای مراقبت از آنها را زمانی که آنها مسن تر" او در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

برای Cabello, مهاجرت به آمریکا از هاوانا نیز به شدت تحت تاثیر خانواده اش. را "دروغگو" خواننده — که به فلوریدا نقل مکان کرد زمانی که او 6 ساله — اعتراف کرد که او را درک نمی کنند چقدر سخت بود برای پدر و مادر خود را به ریشه کن کردن خانواده خود را.

"من نمی دانستم آن را پس از آن, اما, پسر, آن را به من رسید در حال حاضر," او نوشت: در یک سال 2017 مقاله به صورت پاپ شکر. "من می دانم چگونه ترسناک آن شده اند باید برای آنها. "

Cabello در نهایت تابعیت شهروند ایالات متحده در سال 2008. سابق Fifth Harmony عضو گفت که او بعد از به رسمیت شناخته شده است که بخش هایی از فرهنگ کوبا نمی ناپدید می شوند در ایالات متحده آمریکا

"من اشتباه بود در مورد یک چیز" او نوشت. "من mamá و papá را ترک نمی کند همه چیز را پشت سر آنها آورده آن را با آنها. مادر بزرگ من هنوز هم باعث می شود گوشت و برنج و لوبیا در هر تعطیلات مانند او بود و مادر من هنوز هم احساس می کند امواج malecón در ضربان قلب او چرا که او هنوز هم احساس می کند که بیشتر از در صلح و آرامش زمانی که او توسط دریا. مادر بزرگ من و پدر هنوز هم مست و بخوان Luis Miguel در آشپزخانه. ما در بر داشت مورد علاقه ما تاکو نقطه در میامی (من با حروف بزرگ تاکو زیرا آنها هستند که خوب است). و هر زمان که ما پیدا کردن شخص دیگری از کشور ما دمدمی مزاجی. "¿De qué parte?" چرا که ما در خانه ما. از آنجا که ما آن را با ما. هر کوبا آورده آن را با آنها و بنابراین ما باید میامی. "

در پایین حرکت برای دیدن یک لیست از مشاهیر شد که شهروندان ایالات متحده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب