سازمان سیا معتقد است که چین در تلاش برای جلوگیری از که از اعلام Coronavirus 'اورژانس بهداشت جهانی': گزارش

سازمان سیا این گزارش معتقد است که چین در تلاش برای جلوگیری از سازمان جهانی بهداشت از اعلام اورژانس بهداشت جهان

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399

سازمان سیا این گزارش معتقد است که چین در تلاش برای جلوگیری از سازمان جهانی بهداشت از اعلام اورژانس بهداشت جهانی در طول مراحل ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه ژانویه است.

در یک گزارش با عنوان "U. N.-چین: که داشته باشیم اما نه مدیون به چین" سیا دقیق است که چین را تهدید به توقف همکاری با این که coronavirus بررسی اگر آژانس اعلام اورژانس بهداشت جهانی نیوزویک گزارش روز سه شنبه. تهدیدات آمد و در همان زمان که چین گزارش "عمدا پنهان به شدت" از وقوع به منظور ذخیره کردن تجهیزات پزشکی.

مقامات ایالات متحده گفته نیوزویک که آنها نمی تواند می گویند که آیا نخست وزیر چین چین بود شخصا در تلاش برای فشار به چه کسی است. یک سازمان اطلاعات آلمان گزارش منتشر شده توسط اشپیگل هفته گذشته به این نتیجه رسیدند که یازدهم بود و در واقع درگیر در تلاش است.

این که اعلام اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه 30, حدود یک ماه پس از چین تایید ظهور آن ناشناس پاتوژن در شهر ووهان.

"اجازه بدهید من روشن است: این بیانیه است نه یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین است. در حالی که همچنان به اعتماد به نفس در چین ظرفیت برای کنترل شیوع" که مدیر کل Tedros Anhanom به خبرنگاران گفت: در آن زمان. Coronavirus شیوع است و پس از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر باعث بیش از 4,000,000 تایید عفونت و کشتار تقریبا از 300 ، 000 در سراسر جهان که از سه شنبه.

متهم که از قراضه بحران و kowtowing به چین, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس اعلام کرد او را به حالت تعلیق در ایالات متحده سرمایه گذاری برای سازمان است.

"من دستور دولت برای توقف کمک های مالی از این که در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی که نقش مهمی در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. "چه کسی شکست خورده در این پایه وظیفه و باید پاسخگو باشند."

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • که Spox ادعای "همه شواهد نشان می دهد' کروناویروس نبود مهندسی اما حاضر به آدرس که آیا این فرار از آزمایشگاه
  • که رسمی هشدار علیه 'پروفایل' چین می گوید ناظران 'بیش از متمرکز در Coronavirus داده
  • مغلوب ساختن پیشی جستن Admin. سفارشات سازمان های اطلاعاتی برای تدوین مدارک و شواهد از چین Coronavirus پوشش


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن