بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به برایس Hirschberg و نیکول اوبراین تقسیم

برایس Hirschberg و نیکول اوبراین را به نام آن واریز شده در رابطه خود را پس از بیش از یک سال از آشنایی ما هفتگی

توسط KETABKHOOOON در 11 خرداد 1399

برایس Hirschberg و نیکول اوبراین را به نام آن واریز شده در رابطه خود را پس از بیش از یک سال از آشنایی ما هفتگی می تواند تایید.

این جفت ارز — چه کسانی ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری Netflix دوستیابی سری بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به — تقسیم فقط یک ماه پس از رفتن با خود عاشقانه Hirschberg را هرزه تایید به ما در سهشنبه, مارس 31.

Hirschberg 30 و o'brien, 23, نیست, عاشقانه های درگیر در نشان می دهد اما یکی از بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به's داستان های موفقیت است. در طول فیلمبرداری Hirschberg به طور خلاصه به تاریخ اوبراین نزدیک ترین دوست چوپان Veitch. ایرلند بومی برای او نیست تاریخ هر همکار اعضای بازیگران.

اما این دو یک اتصال در مارس 2019 پس از نمایش پیچیده در حالی که در یک سفر بازیگران به مکزیک. Hirschberg گفت: OprahMag.com در ماه آوریل که او و اوبراین "رونق در جهان واقعی است."

"او واقعا من cuppa چای در آغاز" اوبراین اضافه شده است. "اما می دانم که او بیشتر و بیشتر ما با تشکیل یک باند مناسب و اتصال است."

سابق زن و شوهر شد Instagram رسمی در اوایل این ماه که اوبراین مشترک یک عکس از جفت بغل کردن توسط آب است.

"به دنبال به جلو به امید دیدن شما به زودی" اوبراین زیر نویس the post on May 13 که Hirschberg پاسخ داد: "یک روز."

واقعیت ستاره گفت: Oprahmag.com که او و Hirschberg "Facetime تمام وقت" در حالی که برخورد با خود را از راه دور ارتباط میان coronavirus قرنطینه.

اگر چه Hirschberg شده است در وسط یک فروپاشی او به نظر می رسد در روحیه خوبی که او جشن تولد خود را بیش از آخر هفته روز یادبود با خود را بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به costars هری Jowsey و متی استفان اسمیت و جو عجیب و غریب's, شوهر, Dillon گذشت.

"تولد پسر. مرد, اسطوره, افسانه," گذر, 24, زیر نویس یک عکس از طریق Instagram از Hirschberg جشن در خانه خود قایق در مرینا دلم رعی کالیفرنیا.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب