ارتباط با ما قوانین دادگاه حقوق مدنی قانون محافظت از ترانس همجنسگرایان کارگران

"دادگاه به اکثریت کشور ما که در حال حاضر می داند که تبعیض آمیز در برابر تجاوز افراد این است که هر دو غیر منص

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
"دادگاه به اکثریت کشور ما که در حال حاضر می داند که تبعیض آمیز در برابر تجاوز افراد این است که هر دو غیر منصفانه و برابر قانون" جیمز Esseks مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را LGBTQ & HIV پروژه گفت. AFP/Saul لوئب/فایل

واشنگتن: دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه حکم داد که فدرال حمایت در برابر تبعیض در محل کار اعمال می شود به همان اندازه به گرایش جنسی بر خلاف موقعیت های گرفته شده توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این تصمیم مهم گفت: در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که قانون شکنان تبعیض علیه کارکنان به دلیل یک فرد را نیز پوشش می دهد گرایش جنسی و تغییر جنسیت وضعیت.

"امروز ما باید تصمیم بگیرد که آیا کسی می تواند به سادگی اخراج برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی" دادگاه گفت. "پاسخ روشن است."

گی, لزبین, دوجنسي, زن و فراجنسیتی حقوق (LGBT) فعالان و همچنین سیاستمداران دموکرات و چند عمده کسب و کار بوده است و خواستار آن است که دادگاه از طلسم است که در جامعه حفاظت شده توسط قانون است.

"این یک پیروزی بزرگ برای جامعه برابری گفت:" جیمز Esseks مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را LGBTQ & HIV پروژه.

"دادگاه به اکثریت کشور ما که در حال حاضر می داند که تبعیض آمیز در برابر تجاوز افراد این است که هر دو ناعادلانه و خلاف قانون" او در بیانیه ای گفت.

'هیچ کس نباید تبعیض'

اندرو کومو که فرماندار دموکرات از ایالت نیویورک موافقت در توییتر."این #SCOTUS تصمیم یک پیروزی بزرگ برای #تجاوز, حقوق," او گفت:

"هیچ کس نباید مورد تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی," او اضافه شده است.

در 2015, دیوان عالی کشور حکم ازدواج همجنسگرایان به طور قانونی یک پیروزی نقطه عطفی برای جامعه تجاوز.

اما فعالان حقوق می ترسید که این انتصاب با مغلوب ساختن پیشی جستن از دو محافظه کار جدید به قضات دادگاه بالا می تواند مانع بیشتر برنده برای خود ایجاد کند.

در عین حال یکی از آنها نیل Gorsuch نوشت که اکثریت تصمیم پیوستن به دادگاه چهار مترقی قضات و قاضی جان رابرتز.

"یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف ، جنسیت نقش لازم و undisguisable نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII منع" Gorsuch نوشت.

حکم یک ضربه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که تا به حال به طور موثر در پرتاب آن بسیاری با کارفرمایان.

"سکس با اشاره به این که آیا شما متولد شدند زن و یا مرد نیست خود را به گرایش جنسی یا هویت جنسیتی" استدلال وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو به نمایندگی از دولت در موقعیت قبل از دادگاه. او گفت: این کار از کنگره برای به روز رسانی این قانون نه عدالت سیستم.

'ممنون برای این پیروزی'

که موقعیت تکرار شد با برت Kavanaugh دیگر محافظه کار قاضی منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن.

با وجود مخالفت Kavanaugh در نوشت خود را خود را جداگانه مخالفت که این تصمیم هنوز به نمایندگی از یک "پیروزی مهم به دست آورد امروز با گی و لزبین آمریکایی است."

دانا Stephens, همسر نما شاکی Aimee Stephens که فوت در ماه گذشته مورد ستایش قرار داد او در اواخر شریک مبارزه برای عدالت پس از اخراج توسط یک دیترویت funeral parlor هنگامی که او بیرون آمد.

"برای آخرین بار هفت سال از Aimes زندگی او به عنوان یک رهبر که مبارزه علیه تبعیض نما مردم شروع شد زمانی که او از کار اخراج شدند برای بیرون آمدن به عنوان یک زن با وجود های اخیر ارتقاء در آن زمان است.

"من سپاسگزار برای این پیروزی به افتخار میراث Aimee و به مردم اطمینان دهد که در حال درمان نسبتا صرف نظر از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی" او در بیانیه ای گفت: پس از دادگاه تلفظ آن حاکم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de