مغلوب ساختن پیشی جستن حملات جو Scarborough که به او می گوید 'استراحت' و 'اجازه مایک پنس در واقع اجرای کارها'

با امریکا و مرگ و میر از coronavirus نصب رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در زمان هدف در MSNBC جو اسکا

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399

با امریکا و مرگ و میر از coronavirus نصب رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در زمان هدف در MSNBC جو اسکاربورو در یک صدای جیر جیر حمله به MSNBC میزبان و شرکت میزبان میکا برژینسکی و کابل شبکه شرکت Comcast.

"'Concast' باز باید تا دیر فلوریدا مورد سرد در برابر جو روانی Scarborough" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "من او را می دانم و میکا به خوبی استفاده می شود آنها را به زیبایی در انتخابات گذشته ریخته آنها را به سادگی و دولت خواهد شد در این رکورد که او "آجیل".' علاوه بر این رتبه بندی بد!"

رئیس جمهور افزود توییتر هشتگ در همه کلاه: "#OPENJOECOLDCASE."

رئیس جمهور به نظر می رسد با اشاره به مرگ تصادفی یک کارآموز در سکربروق در سال 2001 زمانی که او یک کنگره ایالات متحده به نمایندگی از یک منطقه در فلوریدا. یک معاینه پزشکی از حکومت مرگ یک حادثه گفت: کارآموز 28 ساله لری Klausutis ضربه سر او در کنار یک میز که ناشی از یک کشنده لخته خون. Klausutis تا به حال تشخیص داده نشده و بیماری قلبی که او را به سبب سقوط از معاینات پزشکی یافت می شود. شواهد تا به حال یافت شده است ارتباط Scarborough به مرگ او.

بازگشایی یک پرونده جنایی می تواند یک موضوع برای پلیس یا دادستان نه Scarborough کارفرما.

اسکاربورو در پاسخ به تهمت های زنده در هوا.

"شما یک بار دیگر با کشیدن یک خانواده از طریق این و آنها را بطور منظم احساس آن را دوباره درست مثل شیث غنی والدین" Scarborough گفت.

جو Scarborough و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: اسکات Kowalchyk/CBS از طریق گتی تصاویر AP)

غنی سابق کمیته ملی حزب دموکرات کارمند کشته شد در یک سرقت در واشنگتن در ماه جولای سال 2016. اما یک تئوری توطئه است که غنی ترور شد در یک طرح مربوط به هیلاری کلینتون گرفتار محافظه کار فعالان و بعدها از داخل مغلوب ساختن پیشی جستن ،

"شما نیاز به یک استراحت" Scarborough اضافه شده است. "شما نیاز به اجازه دهید مایک پنس در واقع اجرای چیزهایی که برای هفته آینده. و دوباره زمانی که شما احساس کمی بهتر است و هنگامی که شما واقعا می تواند در واقع تمرکز بر روی کار خود را. شما فقط نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر. آمریکایی ها در حال مرگ هستند و هر روز به دلیل آن است."

بیش از 67,000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با بیش از 1.1 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده — ترین گزارش توسط هر کشور در جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — و مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا — مواجه اند داغدار انتقاد بیش از دست زدن به این بیماری همه گیر. در ماه فوریه تهمت منصوب معاون رئیس جمهور مایک پنس خود را به رهبری coronavirus نیروی کار. کاخ سفید جلسات که برگزار شد تقریبا روزانه تا هفته گذشته معمولا برجسته هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس, همراه با دیگر اعضای کارگروه ارائه آماده سخنان و پاسخ دادن به سوالات از مطبوعات است. پنس اغلب در موقعیت هر دو ستایش تهمت و اسراف خود را برای "رهبری" و خنثی کردن برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب علیه خود درک "دشمنان" در رسانه ها و statehouses.

"صبح جو" یکی از اولین کابل اصلی اخبار نشان می دهد به تهمت نامزدی به طور جدی پس از اعلام آن در سال 2015 و تا به حال او را به عنوان مهمان غالبا در طول مبارزات انتخاباتی. اما Scarborough و برژینسکی تبدیل انتقادی به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و مسخره کرده اند او جهل و جنگ طلبی. روز دوشنبه نشان می دهد شامل یک بخش در مغلوب ساختن پیشی جستن شکست را coronavirus به طور جدی در اوایل و لغزش نظرسنجی شماره.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشخصه نا امید عدم پیشرفت در برابر این بیماری همه گیر. او به تجدید نظر در تعریف خود را از موفقیت در ایالات متحده در مبارزه با COVID-19 چند بار در ابتدا نشان می دهد که مرگ و میر بين 100000 و 200000 خواهد بود "یک کار بسیار خوب است." او پس از آن تجدید نظر شده است که به شکل 50000 60,000 سپس 60,000 70,000 و در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال پنج شنبه شب "در هر نقطه از 75 و 80 به 100,000 نفر است."

در تالار شهر برگزار شد در یادبود لینکلن تهمت ادعا کرد که دموکرات ها نمی خواهند این کشور برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر به خصوص به عنوان یک نتیجه از تست مواد مخدر درمان او شده است شعار: "من فکر می کنم دموکرات های رادیکال چپ ترجیح می دهند که مردم, من قصد دارم به مرگ می گویند, نه بهتر است چون آنها فکر می کنم من قصد دارم برای به دست آوردن اعتبار اگر هیدروکسی کلروکین کار می کند."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • ایالات متحده غرق 60,000 علامت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امر علامت موفقیت

  • کارگران تقاضا PPE به عنوان برگ برنده سفارشات بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند

  • به عنوان متحده حرکت به بازگشایی COVID-19 نرخ مرگ و میر بالا بردن پرچم قرمز

  • افرادی که در پشت coronavirus اجتماعی فاصله تظاهرات?

  • Coronavirus spawns جدید تئوری های توطئهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب