مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus: "اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد،' چرا او خطرناکی اشتباه است.

به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در بیش از 20 متحده افزایش ترس از موج دوم بستری شدن در بیمارستان و مر

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در بیش از 20 متحده افزایش ترس از موج دوم بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر برخی از سیاستمداران گرفته اند به تکان دادن دور نگران کننده اخبار ابتدایی اطمینان بخش توضیح.

البته تعداد COVID-19 موارد است کهآنها می گویند. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما تست بیشتر مردم: شما در پیدا کردن بیشتر عفونت.

روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت اضافه شده صدای خود را به این تسکین دهنده کر. "تست ما بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر (ما به انجام یک کار بزرگ در این!) که این نشان می دهد که بیشتر موارد" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در صبح است. "بدون تست و یا ضعیف تست ما بود و نشان تقریبا هیچ مورد. تست یک شمشیر دو لبه - باعث می شود ما نگاه بد اما خوب!!!"

"اگر ما را متوقف تست در حال حاضر" رئیس جمهور افزود: در طول یک رویداد برای سالمندان در کاخ سفید با "ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود."

و با توجه به گزارش در نیویورک تایمز معاون رئیس جمهور مایک پنس تکرار تهمت استدلال در طول یک تماس جمعه با فرمانداران ترغیب آنها "به ادامه برای توضیح به شما شهروندان این میزان افزایش در تست" به منظور "تشویق مردم با این خبر که ما با خیال راحت بازگشایی این کشور است."

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ملاقات شهروندان ارشد در روز دوشنبه. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن حق را در مورد یک چیز است: ایالات متحده در حال حاضر انجام COVID-19 آزمون بیش از هر کشور دیگر در مجموع (در مورد 465,000 در روز) و سرانه (حدود 1.25 در هر 1000 نفر). اما او مزخرف اگر-یک-درخت-سقوط-in-the-forest پیشنهاد که به نحوی coronavirus عفونت وجود نخواهد داشت اگر ما تلاش و کوشش به تشخیص آنها است خطرناکی فریب خورده و نه تنها منجر به احساس خوشنودی است که تهدید بیشتر برای سرعت بخشیدن به گسترش ویروس.

آن را پیشرفته ریاضی برای کم ارزش کردن تهمت را ادعا می کنند. فقط نگاه در فلوریدا که در کالیفرنیا ، ران DeSantis یکی از رئيس جمهور سرسخت متحدان اخیرا مسواک کردن سوالات از خبرنگاران با مشابه خط.

"همانطور که شما در حال آزمایش بیشتر در, شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد" DeSantis گفت: پنج شنبه.

فلوریدا قطعا پیدا کردن بیشتر موارد. روز دوشنبه دولت آفتاب گزارش روزانه افزایش 1,758 COVID-19 عفونت. این تعداد پس از دو روز با بیش از 2000 جدید کروناویروس موارد از جمله دولت بالاترین مجموع روزانه در روز شنبه (2,581). آن را نیز نشان دهنده 12th بعد از 13 سال است که دولت اعلام کرده است بیش از 1 ، 000 مورد جدید.

این به این معنی فلوریدا هفت روز نورد متوسط COVID-19 عفونت — مهم متریک است که کمک می کند تا به تعادل نوسانات روزانه در گزارش بالا رفته و هر روز پس از آغاز ماه. در ژوئن 1, فلوریدا, هفت روز به طور متوسط در ایستاده بود 726 مورد در هر روز است. همانطور که از ژوئن 15, آن را به حال بیش از دو برابر به 1,775 دفاع کرد گرفته شد.

اگر تهمت و DeSantis حق داشتند که تست حساب برای این افزایش باید آن را نیز نشان می دهد تا به عنوان یک متناسب با افزایش تعداد آزمایشات انجام شده در هر روز بیش از مدت مشابه.

اما این چیزی است که داده ها را نشان می دهد. در فلوریدا انجام شده است تقریبا همان تعداد به طور متوسط از COVID-19 آزمون در هر روز در ماه گذشته. در طول دو هفته گذشته از ماه مه دولت انجام 369,557 آزمون در مجموع یا 26,396 در هر روز به طور متوسط. در طول دو هفته اول ماه ژوئن دولت انجام 387,666 آزمون در مجموع یا 27,690 در هر روز به طور متوسط.

به عبارت دیگر تعداد آزمایشات انجام شده در هر روز در فلوریدا بدون تغییر بود در حالی که به طور متوسط موارد بیش از دو برابر شده است. و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis نادرست هستند: تست توضیح نمی فلوریدا اخیر افزایش عفونت.

حقیقت در مورد تست این است که آن ارائه می شود کاهش می گرداند. مطمئن شوید که وجود دارد اولیه رابطه بین افزایش تست و مورد افزایش تعداد; افرادی که به دنبال آزمون برای اولین بار به احتمال زیاد به بیمار می شود. اما مقیاس ظرفیت و شما شروع به تست بیشتر و بیشتر مردم با کمتر و کمتر احتمال عفونت است. در نهایت بسیار وجود دارد همبستگی بین میزان تست و مقیاس یک بیماری همه گیر.

اطلاعات دیگر از فلوریدا نشان دهنده این پویا به عنوان به خوبی. برای مثال: اگر به اندازه دولت شیوع بودند پایدار — و اگر رشد مورد تعداد آنها به سادگی اجتناب ناپذیر و حتی مطلوب محصول جانبی از افزایش تست — سپس درصد مثبت آزمون در هر روز خواهد بود پایین رفتن (یا در بدترین حالت ماندن همان).

به جای فلوریدا هفت روز نورد میانگین از آزمون مثبت رز از 3.85 درصد در ژوئن 1 به 6.35 درصد در ژوئن 15.

Beachgoers در شنهای جونو ساحل در روز دوشنبه. (جو Forzano/پالم بیچ پست از طریق زوما سیم)

اگر فلوریدا صرفا تشخیص بیشتر موارد از طریق افزایش تست — بدون بیشتر مردم وجود دارد در واقع بیمار شدن — پس از آن تعدادی از ساکنان در بیمارستان با COVID-19 خواهد بود برگزاری مداوم.

نیست هر چند. در طول هفته گذشته دولت هفت روز به طور متوسط جدید از بستری شدن در بیمارستان صعود از کمی بیش از 100 در هر روز به حدود 150 در هر روز است.

فلوریدا است که به سختی در این تنهایی. بین ماه های ژوئن 7 ژوئن 14, هفت روز, نورد, متوسط, مثبت, آزمون رز از 6.2 درصد به 13.5 درصد در آلاباما از 12.3 درصد به 15.6 درصد در آریزونا از 5.6 درصد به 19.7 درصد در می سی سی پی و از 6.4 درصد به 13.7 درصد در کارولینای جنوبی — نشانه آن است که شیوع بیماری خود را در حال رشد بدون در نظر گرفتن تست ظرفیت. بسیاری از کشورهای دیگر از جمله آلاسکا, نوادا, آیداهو, اوکلاهما, اورگان, داکوتای جنوبی تگزاس و وایومینگ نیز ثبت افزایش مثبت-تست میزان در روزهای اخیر.

وجود دارد برخی از مکان های که در آن افزایش یافته و آزمایش است و در حقیقت تشخیص بیشتر بدون علامت عفونت مانند کالیفرنیا. در آنجا هفت روز به طور متوسط از مجموع روزانه آزمون افزایش یافته است و از حدود 53,000 به 63,000 تا کنون در این ماه — حتی به عنوان بستری شدن در بیمارستان را وارد و مثبت-تست میزان کاهش یافته و از حدود 5 درصد به حدود 4.5 درصد است.

اما این که داستان در فلوریدا و یا در بسیاری از کشورهای دیگر که در آن مورد شمارش در حال افزایش هستند. Rt است اپیدمیولوژیک آماری است که نشان دهنده توانايی انتقال و یا تعداد زیادی از مردم یک فرد بیمار آلوده در یک نقطه خاص در یک بیماری همه گیر. یک Rt زیر 1.0 نشان می دهد که هر فرد آلوده به طور متوسط کمتر از یک شخص دیگر ؛ Rt بالا 1.0 نشان می دهد که شیوع رو به رشد است. شش هفته پیش تنها 10 متحده تا به حال Rt 1.0 و یا بالاتر. امروز 18 متحده در حال معلق در هوا بالا که نگران آستانه.

در حال حاضر هیچ یک از این کشورها به نظر می رسد آینده شهر نیویورک است. درصد از ساکنان آلوده با COVID-19 نسبتا پایین باقی مانده است. تست ظرفیت بسیار بالاتر از قبل است. بیمارستان ها نمی نازک کشیده نشده است. مردم درک کنند که چگونه به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود را حتی اگر آنها از آن خسته. شیوع بیماری های جدید نباید گرفتن آمریکایی ها با تعجب.

کلمه از عمل, اما, نباید. اگر ما حاضر به قبول چرا کسانی که شیوع بیماری اتفاق می افتد, ما همچنین ممکن است حاضر به انجام آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از آنها را از دخالت نکند. گفتن خودمان که این همه فقط نتیجه تست بیشتر absolves ما از مسئولیت. همه چیز فقط نگاه بد از آنجا که ما در حال انجام کاری خوب و تهمت می گوید. رفتار ما به سرزنش نیست.

اما رفتار ما است به سرزنش. Coronavirus نمی جادویی عقب نشینی زمانی که فرماندار تصمیم می گیرد از آن زمان به استراحت مستند اقدامات است. پاتوژن ادامه خواهد داد به گسترش هر کجا و هر زمان که مردم تعامل در فاصله کمتر از 6 فوت بدون ماسک و به خصوص در داخل خانه.

به عنوان متحده بازگشایی — و بسیاری از کشورهای با افزایش مورد شمارش در میان اولین و بیشتر مشتاق به ادامه کسب و کار به عنوان معمول — بیشتر ساکنان خود را شروع به سهولت اجتماعی فاصله. بیشتر مردم با سهولت بیشتر آنها خطر ابتلا به کوروناویروس.

برخی از این خطر قابل تحمل است — غير قابل اجتناب و هزینه همراه با یک ویروس است که ما هنوز در حال توسعه هیچ گونه ایمنی است. اما اگر ما اصرار بود و مغلوب ساختن پیشی جستن است که وجود دارد هیچ هزینه به اجازه پایین گارد ما — که این ویروس نیست, پخش كردن,; که مورد افزایش تعداد آماری توهم است و هیچ دلیلی برای احتیاط — و سپس ممکن است ما را به رسمیت نمی شناسد و در پاسخ به آنچه که واقعا اتفاق می افتد تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

امریکا سعی کردم که یک بار قبل از. آن نمی باشد.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci 'نگران' که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب