مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بیشتر وقت خود را در دفتر بیضی, تماشای تلویزیون به جای گوش دادن به مشاوران او جان بولتون نشان می دهد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و John Bolton, مشاور امنیت ملی در دفتر بیضی در 20 اوت 2019.الکس ونگ/گت

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و John Bolton, مشاور امنیت ملی در دفتر بیضی در 20 اوت 2019.

الکس ونگ/گتی ایماژ

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: در رادیو فردا مصاحبه روز یکشنبه رئیس جمهور تحت تاثیر قرار بود بیشتر از آنچه در تلویزیون از خود مشاوران.
  • "من فکر می کنم آن را ترکیبی از تلویزیون و گوش دادن به افراد خارج از دولت که به او اعتماد برای یک دلیل و یا یکی دیگر از" بولتون گفت.
  • او همچنین با ابراز تردید در مورد کاخ سفید, اخیر ادعا می کند که اطلاعاتی در مورد روسیه نعمت در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان بود و نه صدا.
  • بولتون قفل شده در یک دعوای حقوقی با کاخ سفید بیش از یک سری از آسیب رساندن به ادعای او در مورد تهمت در خاطرات منتشر شده در ماه گذشته.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون اشاره کرد و گفت: توجه بیشتر به کابل خبر از مشورت با مشاوران او.

در یک مصاحبه با رادیو فردا' "چهره ملت" در روز یکشنبه میزبان مارگارت برنان خواسته بولتون اگر به اعتقاد او رئیس جمهور تحت تاثیر قرار بود بیشتر از آنچه که در تلویزیون و یا توسط مشاوران او.

"من فکر می کنم آن را ترکیبی از تلویزیون و گوش دادن به افراد خارج از دولت که به او اعتماد برای یک دلیل و یا یکی دیگر از" بولتون پاسخ داد.

"من فکر می کنم که اگر شما می تواند ساعت مقدار زمان صرف کرده و در واقع در دفتر بیضی شکل مقابل مقدار از زمان او صرف در کوچک اتاق ناهار خوری کردن دفتر بیضی با کابل شبکه های خبری از یک فرم و یا دیگری در آن خواهد بود بسیار جالب آمار است."

این مدت طولانی است که گزارش شده است که رئیس جمهور صرف مقدار قابل توجهی از زمان چسب به کابل خبر نشان می دهد — به ویژه رادیو فردا — گاهی اوقات زندگی-تویت خود را بخش.

روباه اخبار میزبان, Sean Hannity و Tucker Carlson خدمت کرده اند به عنوان صدایی تخته و غیر رسمی مشاوران رئیس جمهور. کارلسون شد مهمان مطبوعاتی کاخ سفید استخر که تهمت ملاقات رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در ماه ژوئن سال 2019 در حالی که بولتون فرستاده شد در سفر به مغولستان.

پس از ترک کاخ سفید در سپتامبر بولتون تبدیل به یکی از رئيس جمهور در سخت ترین منتقدان.

فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson گزارش (و جشن) بولتون خروج از کاخ سفید در ماه سپتامبر.

فاکس نیوز (یوتیوب)

در خاطرات خود, "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" منتشر شده در ماه گذشته بولتون باعث می شود یک سری از شدت آسیب رساندن به اتهامات در مورد تهمت, از جمله این که رئیس جمهور چین به دنبال کمک در برنده 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری از خاطرات انتشار و گفت آن شامل اطلاعات طبقه بندی شده. تهمت نیز گفت: این شامل نهفته است و او در واکنش به بولتون ادعا می کند با یک رشته از انکار و توهین در رسانه های اجتماعی.

بولتون وزن در بر فضل شکست

در یکشنبه مصاحبه بولتون ابراز تردید در مورد کاخ سفید, اخیر ادعا می کند که به دلیل هوش نشان می دهد که روسیه ارائه شده به پرداخت طالبان برای کشتن نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان تایید نشده رئیس جمهور نشده بود و در جریان آن است.

کاخ سفید با صدور انکار پس از گزارش ها حاکی از آن است که رئیس جمهور تصمیم به اقدام پس از یادگیری از هوش.

سه جداگانه طالبان منابع تایید به خودی در هفته گذشته که روسیه را پرداخت افراط گرایان در این گروه برای حمله به نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.

بولتون گفت: "من گفته ام در بی شماری دیگر مصاحبه من قصد ندارم به افشای اطلاعات طبقه بندی شده. من مبارزه با رئیس جمهور در تلاش برای سرکوب کتاب من در آن نمره در حال حاضر.

"من به این می گویند: همه هوش توزیع شده است در امتداد یک طیف از عدم قطعیت. و این اطلاعات در سال 2020 توسط دولت را برای پذیرش خود تلقی شد معتبر به اندازه کافی برای دادن به متحدان ما.

"بنابراین این تصور که شما تنها به واقعا به طور کامل 100% تایید اطلاعات به رئیس جمهور بدان معنی است که شما او تقریبا هیچ چیز. و این فقط راهی نیست سیستم کار می کند."

  • ادامه مطلب:
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای جلوگیری جان بولتون کتاب با گفتن آن مطالب طبقه بندی شده به نظر می رسد در تناقض با ادعای خود که آن را پر از دروغ
  • بوریس جانسون بازی مغلوب ساختن پیشی جستن 'جنگل' به گفته جان بولتون

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب