مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند منجر به کابوس سناریوی انتخابات متخصص هشدار

واشنگتن — هر کسی می تواند چرخش را مورد بدترین سناریو برای انتخابات ریاست جمهوری, اما آن را به ارزش توجه خاص به

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

واشنگتن — هر کسی می تواند چرخش را مورد بدترین سناریو برای انتخابات ریاست جمهوری, اما آن را به ارزش توجه خاص به کسانی که در حفظ و کارشناسان مانند ریچارد Hasen در شب.

Hasen یک قانون و استاد علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین نوشته شده است کتاب های مختلف در انتخابات از جمله یکی که منتشر شد فقط قبل از COVID-19 همه گیر "انتخابات بحران."

حتی قبل از همه گیر شده این احتمال وجود دارد که وجود خواهد داشت یک تاریخی تعداد پست الکترونیکی-در برگه های رای در این سقوط انتخابات Hasen نگران بود که اگر انتخابات نزدیک شد رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اعلام پیروزی قبل از همه آرا شمارش شد.

رای گیری از طریق پست. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: Jason ردموند/Reuters, AP, درو Angerer/گتی ایماژ)

که نگرانی که در حال حاضر بسیار بیشتر برای Hasen. پس از ظهور coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده متعدد وحشی ادعا — بدون هیچ گونه شواهد و در تضاد با حقایق شناخته شده — که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به گسترده تقلب و خیانت.

اگر اکثر جمهوری خواهان رای در فرد و بسیاری از دموکرات ها رای توسط ایمیل Hasen گفت که می تواند ایجاد یک سناریو مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به بی اساس اتهامات تخلف است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان درایو بیشتر و بیشتر از هواداران خود برای رای دادن در فرد و به دور از رای گیری-با-ایمیل آن را بسیار به احتمال زیاد است که ما را ببینید تهمت گرفتن بسیاری از آرا در انتخابات شب آرا که در حال شمارش در روز انتخابات" Hasen گفت: در مصاحبه ای در "بازی طولانی," یک, یاهو, اخبار, پادکست.

"سپس چهار یا پنج روز بعد [اگر] بایدن شود برنده به عنوان غیابی در حال شمارش در فیلادلفیا یا دیترویت که یک دستور اگر آن را نزدیک به یک واقعا زشت انتخابات سناریوی" او گفت:.

Hasen مشخص فیلادلفیا و دیترویت به ویژه از آنجا که آنها هر دو شهرهای بزرگ در نوسان متحده که تصمیم 2016 انتخابات و هر دو شهرستانها باید یک سابقه از آنچه Hasen تماس های انتخاباتی "بی کفایتی" در کتاب خود.

"وجود سابقه وحشتناک انتخابات دولت در دیترویت," او گفت:. "وجود دارد یک سابقه بد دولت انتخابات در فیلادلفیا است."

نتایج انتخابات در فیلادلفیا در این سال برای 2 ژوئن اولیه بودند گواهی برای نزدیک به سه هفته است. و برای تایید Hasen نگرانی در مورد یک حزبی تفکیک بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری بیش از یک میلیون دموکرات بازیگران در یک رای گیری از طریق پست در پنسیلوانیا اولیه در مقایسه با تنها حدود 400,000 جمهوری خواهان با توجه به اطلاعات ارائه شده به اخبار یاهو توسط پنسیلوانیا وزارت امور خارجه.

"رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از مردم رای گیری در ماه نوامبر نسبت به رای در این انتخابات مقدماتی حزب," Hasen گفت.

رای دهندگان آماده برای رأی گیری در پنسیلوانیا مقدماتی حزب دموکرات در فیلادلفیا در تاریخ 2 ژوئن. (راشل Wisniewski/فردا نیوز)

او گفت: یکی از کلیدهای inoculating کشور در برابر ادعاهای انتخابات دزدیده شده است برای آماده سازی مردم برای امکان وجود دارد که اگر انتخابات نزدیک است, آن می تواند یک هفته یا بیشتر برای نتایج تصمیم گرفته می شود.

علاوه بر این او گفت: مگر اینکه این نتایج به وضوح نشان می دهد یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دموکرات جو بایدن رسانه ها باید جلوگیری از هر نوع پیش بینی و یا تماس از کسی که برنده شده است.

در میشیگان گفت: Hasen, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون یک دموکرات است و استدلال کرد که دولت باید با تصویب یک قانون اجازه می دهد انتخابات به روند پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان آنها می رسند در روزها و هفته های منتهی به روز انتخابات.

که اجازه می دهد میشیگان به انجام انتخابات اقدامات امنیتی مانند چک کردن امضا در پست الکترونیکی-در برگه های رای در برابر امضا در فایل با دولت در یک سنجیده تر و کمتر شتاب زده. پس از روز انتخابات برگه های رای می تواند پردازش دوباره برای دیدن آنچه يافته بودند.

اما Hasen گفت: جمهوریخواهان که کنترل مجلس میشیگان که در برابر بنسون خواستار این اصلاحات با وجود این واقعیت است که این امر افزایش امنیت و کاهش احتمال هر گونه رای بودن بازیگران متقلبانه.

Hasen طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یکی از مهمترین evenhanded کارشناسان در مورد این مسئله از رای گیری و مایل به نقد هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. در موضوع تقلب گفت: اخبار یاهو که جمهوری خواهان باید "overplayed دست خود را" بیش از 20 سال گذشته با صحبت کردن در مورد "جعل هویت رای دهندگان" را به عنوان راهی برای توجیه رای دهندگان ID قوانین حتی اگر "که تقلب عملا وجود ندارد."

اما او همچنین گفت که "اگر شما در نگاه رای دهندگان ID قوانین ... است که بیشترین توجه دهه گذشته من فکر می کنم که از لحاظ میزان مشارکت و چیزهایی مانند که آنها لازم نیست که یک اثر بزرگ از آنچه که ما می توانید ببینید." به عبارت دیگر صرف نظر از نیت از قانونگذاران که فشار برای رای دهندگان ID قوانین Hasen می گوید وجود دارد اندک شواهدی وجود دارد که این سیاست ها کمک کرده اند جمهوری خواهان برنده شدن در بسیاری از انتخابات است.

با این حال او به نام برجسته ترین طرفداران voter ID قوانین مانند سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach و میراث بنیاد هانس فون Spakovsky به عنوان "hucksters" و اشاره به Kobach به عنوان یک "رای سرکوبگر" در کتاب خود. او اختصاص یک بخش طولانی از کتاب 2018 دادگاه که در آن Kobach و فون Spakovsky ادعاهای گسترده تقلب انتخابات را به بررسی دقیق ایستاده است.

سپس-فرمانداری نامزد کریس Kobach مذاکرات در مورد انتخابات آینده در امپوریا, کن., در اکتبر سال 2018 است. (علامت Reinstein/Corbis از طریق گتی ایماژ)

Hasen نیز رد نمی کند نیاز به نگه داشتن رول رای دهندگان تا به امروز که برخی از منتقدان را "پاکسازی" رول. در عین حال او نیز می گوید که اگر رول نگهداری در یک مخرب و یا بی کفایت راه است که می تواند مقدار به رای دهندگان سرکوب.

هنوز هم در کتاب های Hasen هشدار دموکرات ها در برابر این ادعا که رای دهندگان سرکوب تغییرات نتیجه انتخابات مگر روشن است اثبات.

"حق سوال این است که چرا دولت می شود برای قرار دادن موانع در مقابل رای دهندگان — مانند طاقت فرسا نیاز به ثبت نام و رای دهندگان آسان پاکسازی قوانین — بدون ارائه دلایل خوبی برای انجام این کار," او می نویسد. "با تمرکز بر عزت و احترام فراهم شده به هر یک از رای دهندگان ما می توانیم فشار به حداکثر رساندن تعداد رای دهندگان واجد شرایط که قادر به بازیگران یک رای حساب خواهد کرد که صرف نظر از نتایج انتخابات."

Hasen نوشت: یک قطعه در سال 2018 با این استدلال که دموکرات ها نباید تماس با فرمانداری در انتخابات آن سال در گرجستان "به سرقت رفته" به عنوان برجسته دموکرات مانند اوهایو ایالت Sherrod قهوه ای بود. نامزد حزب دموکرات استیسی آبرامز به دقت سخنرانی پس از انتخابات که در آن او گفت که "من نمی توانم تن" اما همچنین که "من اذعان کرد که [جمهوری] برایان کمپ خواهد بود گواهی به عنوان ویکتور."

"گفت: کمپ سرکوب و یا تلاش برای سرکوب دموکراتیک رای و گفت: انتخابات شد 'سرقت' دو چیز متفاوت هستند و زمانی که دموکرات ها افزایش هزینه انتخابات دزدیده شده است که نمی توان ثابت کرد آنها را تضعیف می کند شکایت خود را در مورد سرکوبگر تاکتیک" Hasen می نویسد: در "انتخابات بحران."

Hasen گفت: اخبار یاهو که او "در تلاش به تساوی سرزنش بین برایان کمپ که افتضاح است و استیسی آبرامز که من فکر می کنم انجام داده است بسیاری از چیزهای زیادی برای رأی است." او استدلال کرد که کمپ — که نظارت فرمانداری در انتخابات به عنوان گرجستان وزیر خارجه — "آیا برخی از چیزهای وحشتناک در چگونه او در انتخابات خود را" و اشاره کرد که او در مورد آنچه او را توصیف به عنوان کمپ را سرکوبگر تاکتیک در کتاب خود.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گرجستان دارای یک ماسک محافظ در حالی که صحبت کردن در Dalton, Ga., در جولای 2. (الیاس Nouvelage/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

آبرامز گفت Yahoo News در سال 2019 که او را "مبارزه" با نحوه پاسخ دادن به 2018 انتخابات به دلیل باور خود را در نهادهای دموکراتیک.

"بله وجود دارد به قطعیت در انتخابات و تحت قوانین گرجستان من منطقی می تواند اهرم قوانین به تغییر نتیجه و من فکر نمی کنم من باید" او گفت:. "من اذعان کفایت حقوقی نتیجه. اما من به چالش کشیده قوانین خود را به دلیل قوانین مجاز برایان کمپ برای مدیریت خود را در انتخابات به مردم از حقوق خود و برای خنثی کردن دموکراسی است."

در پست الکترونیکی-در رای گیری Hasen گفت که آن را "بسیار درست" برای تماس با تقلب انتخابات یک "اسطوره" وقتی که می آید به رای دهندگان جعل هویت اما که "این به آن معنا نیست که انتخابات جنایات و تقلب انتخابات هرگز اتفاق می افتد."

و در حالی که پست الکترونیکی-در رای گیری تولید حدود یک چهارم از تمام کلاهبرداری شکایت کرد و گفت: "بسیاری از این موارد را شامل نمی طرح های به سرقت یک انتخابات است."

"آنها شامل یک فرد سرقت یک رای گیری یا کسی درخواست غایب رای گیری برای شخص دیگری و یا مادر و رای گیری کاربر رای گیری," او گفت:.

در واقع Hasen گفت: "شما می خواهم به بازگشت به دهه 1960 برای پیدا کردن معنی داری تقلب در مقیاس بزرگ است."

"بله, وجود دارد, گاه به گاه انتخابات که در آن به خصوص در حوزه های قضایی که در آن بی معنی می رود," او گفت:. "اما من فکر می کنم پس از دهه 1960 می توان گفت که آمریکا انتخابات شده اند بسیار تمیز...."

که همه به این دلیل بیشتر چرا تهمت بسیاری از اتهامات بی اساس از تقلب انتخابات هر دو در سال 2016 و پیش از سال 2020 انتخابات نگران Hasen بسیار است.

"لفاظی در مورد سرقت انتخابات تغذیه رو به رشد چرخه بی اعتمادی و مشروعیت زدایی از انتخابات" Hasen نوشت: در سال 2018 است. "یک حکومت دموکراتیک بستگی دارد بازنده پذیرش نتایج انتخابات حتی اگر انتخابات انجام نشده بود کاملا."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب