مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بهداشت در حال تلاش برای سرعت بخشیدن به تست. اینجا چرا خود برنامه کار نخواهد کرد.

.cms-textAlign-left{text-align:left;}.cms-textAlign-center{text-align:center;}.cms-textAlign-right{text-align

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

Coronavirus موج در سراسر ایالات متحده را بدست آنقدر شدید است که آنها را تهدید به خنثی کردن صدای شیپور دولت آخرین استراتژی به سهولت ملی تست بحران.

این رویکرد به نام پولد تست ترکیبی از نمونه ها از چند نفر و سپس صفحه نمایش نمونه فردی تنها در صورتی که دسته ای می آید و مثبت برای ویروس. این کار در ایالات متحده در طول HIV بحران است. و این کار در طول زمان همه گیر برای چین و آلمان و اسرائیل و آفریقای جنوبی است.

مقامات از جان گذشته برای پیدا کردن راه های جدید به سطح شیب دار تا تست ظرفیت به عنوان آمریکایی ها در برخی از ایالت ها صبر کنید بیش از یک هفته برای دریافت نتایج آزمون. HHS تست تزار برت Giroir گفته است که پولد تست در مناطق با شيوع پايين می تواند کمک به افزایش در ایالات متحده تست از حدود 20 میلیون در ماه گذشته به 100 میلیون در ماه سپتامبر است.

CDC پیش نویس راهنمایی را در هم مخلوط تست که در حال حاضر تحت بین نقد و بررسی و آن را در حال توسعه یک تجمع استراتژی برای خود coronavirus آزمون, سخنگوی آژانس اسکات Pauley گفت. و در روز یکشنبه غذا و دارو مجاز آن اول هم مخلوط روش تست از تجاری آزمایشگاه Quest Diagnostics.

اما در ایالات متحده شیوع در حال حاضر پس از کنترل است که کارشناسان بهداشت و درمان و آزمایشگاه تست می گویند آن را نمی خواهد کار در اینجا. در مناطقی که این ویروس در حال گسترش بسیاری از استخرهای خواهد تست مثبت — نیاز به تست های اضافی از هر فرد در این استخر.

"من فکر می کنم ما می تواند در استخر تست جهنم چون شما را از بسیاری از مثبت نشان گفت:" کاتلین وزیر, باراک اوباما HHS ، "استخر تست من فکر می کنم است که نمی تواند مفید باشد تا زمانی که ما رسیدن به نقطه ای که در آن ویروس بار است که راه را به پایین."

او استدلال میکند که ایالات متحده خود را از دست پنجره فرصت برای اجرای پولد تست به طور موثر ماه پیش به این دلیل که ویروس است که در حال حاضر پخش كردن, "pretty بدون کنترل در بسیاری از مکان ها."

اریک خالی ارشد برنامه افسر کانون سلامت, آزمایشگاه است همین طور شک و تردید.

"من نمی دانم که چگونه موثر ادغام خواهد شد و این فشار برای تجمع واقعا که از کاخ سفید و [coronavirus هماهنگ کننده دبورا] Birx و گروهی که او منجر درجه اول به دلیل آن است که یک راه آسان برای ساخت اعداد," او گفت:. "من فکر می کنم آنها فقط می خواهید برای اجرای این تعداد تا" او بعد از آن اضافه شده است.

سفید گفت که ادغام نمی خواهد به صرفه جویی در تست تجهیزات — از جمله سخت به پیدا کردن مواد شیمیایی — اگر به طور کلی میزان شیوع بالاتر از 4 یا 5 درصد در انجمن داده شده.

هنوز هم برخی از تجاری labs در حال بررسی است که آیا آنها می تواند قرار داده و تجمع در محل گفت: Julie خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن. "ادغام ممکن است وسیله ای برای به حداقل رساندن استفاده از معرف در حالی که به حداکثر رساندن تست در دسترس بودن" او گفت:. "با این حال, نمونه تجمع محدودیت به خصوص در شيوع تنظیمات."

تجمع همچنین می تواند در کاهش حساسیت تست. اگر یک فرد در یک نمونه استخر است در مراحل اولیه از یک عفونت کروناویروس و فقط شروع به ریختن ویروس که ممکن است تشخیص داده نمی شود اگر دیگر اعضای این استخر به این بیماری مبتلا هستند. منفی خود را نمونه می تواند رقیق و ضعیف مثبت نمونه های خالی گفت.

FDA تشخیص مدیر تیم Stenzel تکرار است که نگرانی در جولای 1 تماس با صنعت. آژانس درخواست آزمایشگاه و تست کنندگان به دنبال اضطراری مجوز برای تست-ادغام روش. اما آمار اولیه FDA بررسی شده است نشان می دهد که این روش می تواند درصد بیشتری از منفی کاذب نسبت به آزمایش افراد به صورت جداگانه.

"این نه متاسفانه رفتن به نوش دارو" Stenzel گفت. "بله, آن را به آدرس معرف کمبود. بله, آن می تواند گسترش ظرفیت ما برای تست بیشتر و بیشتر بیماران با توجه به زیرساخت است که ما داریم اما تقریبا همه ادغام طرح را کاهش حساسیت شد."

حتی پس از چند کارشناسان بهداشت عمومی گفت که در حق تنظیم تجمع می تواند کمک به گسترش به شدت مورد نیاز آزمایش در مناطقی که این ویروس در حال گسترش است و در پایین به سطح متوسط می باشد.

یک HHS سخنگو گفت: از وزارت بهداشت انتظار دارد که ایالات متحده قادر خواهد بود به انجام 60 میلیون فرد coronavirus تست های تشخیصی در ماه سپتامبر با یکی دیگر از 40 میلیون نمونه های آزمایش در استخر.

تشکر. حداکثر افزایش یافت (D-n. y.) می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید هدف بررسی تعداد حتی بیشتر از نمونه ها از طریق پولد تست. او لابی Giroir و کاخ سفید به سرعت در حال پیاده سازی تجمع در سراسر کشور با استفاده از وجوه حاصل از چک برنامه حفاظت و مراقبت های بهداشتی افزایش میل جنسی عمل می کنند.

"آنها شده ایم بازی سیب زمینی داغ. آنها می گویند این فناوری موضوع یک موضوع بودجه و هدایت موضوع بوروکراتیک موضوع" رز گفت: POLITICO. "تصویب فقط گام اول است زیرا پس از آن تبدیل به یک عملیاتی موضوع است. من می خواهم برای دیدن استخر تست در شهر نیویورک — وجود دارد هیچ جایی بهتر برای انجام استخر تست."

راکفلر موسسه آخرین تست طرح استدلال می کند که حداقل 30 میلیون آزمون در هفته مورد نیاز نیز شناسایی تجمع به عنوان یک راه بالقوه برای شناسایی افرادی که آلوده می شوند اما نمایش نه علائم.

علامت McClellan, که در خدمت به عنوان FDA کمیسر و مدیر CMS تحت جورج دبلیو بوش گفت: ادغام می تواند یک راه خوب برای صفحه نمایش قبل از عمل بيماران در بيمارستان ها و مردم بازگشت به کار.

"پولد تست با این نسخهها کار بهترین زمانی که شما انتظار آن است که رای مثبت در حال رفتن به بسیار پایین" McClellan گفت. "این چیزی است که شما می خواهید به انجام این کار برای افرادی که علامتی و یا زمانی که شما در حال آزمایش افرادی که در تماس نزدیک از کسانی که در معرض ویروس. اما از آن است که به طور بالقوه بسیار مفید در تنظیمات مثل خانه های سالمندان که در آن هیچ فعال شیوع."

هنگامی که میزان عفونت های جدید را کند می کند و زمان چرخش برای تست سرعت تجمع بیشتر می تواند به طور جدی در نظر گرفته شود به عنوان یک روش برای تست تعداد زیادی از مردم با توجه به هدر پیرس نظارتی مشاور در Association of American Medical Colleges.

"ما تست استراتژی به عنوان یک ملت است محزون می خوانی پشت که در آن ما نیاز به" پیرس گفت. "استخر تست یکی بسیار جذاب و بالقوه ابزار بسیار مفید. مهم این است که هنگامی که و چگونه آن را استفاده می شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن