Tyra Banks, Minka Kelly و ستاره های بیشتری به کلاس پخت و پز

سرآشپزها در حال آموزش! در حالی که بسیاری از ستاره ها دست خود را کامل با هر فیلم و تلویزیون را نشان می دهد موسی

توسط KETABKHOOOON در 18 خرداد 1399

سرآشپزها در حال آموزش! در حالی که بسیاری از ستاره ها دست خود را کامل با هر فیلم و تلویزیون را نشان می دهد موسیقی و یا هر گونه دیگر پروژه های هنری آنها ممکن است کار در یک زمان معین تعداد انگشت شماری از افراد مشهور تصمیم گرفته اند به قلم مو رنگ کردن در مهارت های آشپزی خود را با رفتن به مدرسه آشپزی.

برای سابق آمریکا مدل بالا میزبان بانک Tyraشده است که باز در مورد عدم تخصص آشپزی تصمیم به بهبود توانایی های خود را در آشپزخانه بود و انگیزه او پسر York. در ماه مه سال 2016 فقط چهار ماه پس از نیویورک تولد, بانک, ثبت نام در آشپزی bootcamp با یک کمی در ذهن است.

"من هرگز یک به بود بسیار هیجان زده در مورد پخت و پز. من قرار دادن تمام انرژی خود را به کار من و به موفقیت بنابراین به جای پخت و پز من غذا خوردن در رستوران تمام وقت, جهت و یا یخ زدایی مواد غذایی منجمد در مایکروویو. که همه تغییر روز پسر من متولد شد," او به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram در آن زمان است. "من نمی خواهم او را به رشد تفکر است که پخت و پز است که چه اتفاقی می افتد فقط در خیال یا فست فود. من نمی خواهم تنها پخت و پز او شاهد بود که او در تلویزیون خود را می بیند و سرآشپزها معروف ایجاد شاهکارهای. من می خواهم به او آشپز."

سابق Sports Illustrated swimsuit مدل که شامل یک عکس از خودش با پوشیدن یک آشپز قنتد, ژاکت همراه با پست افزود: "من می خواهم او را برای رفتن به کالج و دست خود را به شاهکارهای. من می خواهم همه از دوستان خود را به مبارزه برای آمدن به خانه خود را به نمونه مادرش خلاقیت های آشپزی."

هر چند بانک ها گفت: هارپر بازار در ماه آوریل سال 2020 که سفارش بایگانی اطلاعات است که یک اتفاق معمول در خانه او نیز به اشتراک گذاشته است که او را دوست دارد به شلاق تا خود وعده های غذایی خوشمزه و تنقلات. یکی از مورد علاقه های شما است قندی بیکن که او کت در سس که شامل Sriracha شربت افرا و تازه زمین فلفل سیاه و سفید.

"این تقریبا مانند آب نبات" او گفت: از رفتن به میان وعده در زمان. "این خیلی خوب است."

برای درو بریمور, کامرون دیاز و ریس ویترسپوناز گردش به مدرسه پخت و پز بود قطعا کمتر رسمی است. معروف سه نفر و یک گروه از دوستان خود را به رهبری به نپا کالیفرنیا در مارس 2014 و شرکت در دو روز کلاس آشپزی در آشپزی موسسه از امریکا است که با تمرکز بر غذاهای اصیل ایتالیایی. در طول دوره از کلاس خانم ها ساخته شده و اسفناج و ریکوتا, راویولی ماهی قزل آلا و ماکارونی.

پایین ببینید بیشتر ستاره ها که رفته اند به مدرسه آشپزی!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن