U. N. سه برابر coronavirus درخواست تجدید نظر به $6.7 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای فقیر

فایل عکس: سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ حضور در یک مصاحبه با رادیو فرداتوسط میشل نیکو

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399
فایل عکس: سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ حضور در یک مصاحبه با رادیو فردا

توسط میشل نیکولز

نیویورک (رویترز) - سازمان ملل متحد روز پنج شنبه بیش از سه برابر درخواست تجدید نظر خود را برای کمک به کشورهای آسیب پذیر مبارزه با گسترش و بی ثبات کردن اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس درخواست برای $6.7 میلیارد دلار برای کمک به 63 متحده عمدتا در آفریقا و آمریکای لاتین است.

در حالی که ایالات متحده و اروپا در چنگ شیوع U. N. کمک رئیس علامت Lowcock هشدار داد که ویروس نمی شد انتظار می رود به اوج در فقیرترین کشورهای جهان است تا برخی از نقطه در طول سه تا شش ماه آینده.

"در فقیرترین کشور ما در حال حاضر می توانید ببینید اقتصاد پیمانکاری به عنوان صادرات درآمد حواله و گردشگری ناپدید می شوند. مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر," او گفت:.

"شبح متعدد و قحطی و بافندگی" Lowcock هشدار داد.

جدید کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 آلوده برخی از 3.7 میلیون نفر در سطح جهان و بیش از 263,000 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

سازمان ملل متحد در ابتدا به دادگاه تجدید نظر به 2 میلیارد دلار برای جهانی انسانی پاسخ طرح در پایان ماه مارس. به عنوان از آوریل 5, جهان بدن در گفت و گو با دریافت برخی از $923 میلیون.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در ماه گذشته نگرانی در مورد ناکافی برای حمایت از کشورهای فقیر به عنوان او اظهار تاسف از فقدان رهبری با قدرت های جهانی و تقسیم جامعه بین المللی در مبارزه با کروناویروس.

15 عضو شورای امنیت سازمان ملل صرف بیش از شش هفته در تلاش برای مذاکره قطعنامه که تاکید بر نیاز فوری برای افزایش همکاری میان همه کشورها در مبارزه با کروناویروس و تماس برای یک آتش بس موقت در درگیری ها در سراسر جهان است.

دیپلمات ها می گویند مذاکرات گیر کرده در یک بن بست بین ایالات متحده و چین بر سر اینکه چگونه این قطعنامه باید مرجع سازمان بهداشت جهانی است. واشنگتن انتقاد کرده است سازمان ملل و آژانس را از دست داده و همه گیر کرد و آن اینکه "چین محور" ادعا را رد می کند.

در میان شورای گفتگو و گسترده تر در حال رشد تنش بین ایالات متحده و چین بیش از همه گیر سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی صنایع دستی و چینی U. N. سفیر ژانگ ژوئن درگیری در توییتر در روز چهارشنبه بیش از ریشه های این ویروس است.

"#Covid19 که در کشتار هزاران نفر از مردم در سراسر جهان و در عین حال حزب کمونیست چین آمده است نه پاک کردن در مورد آنچه در آن می داند که در مورد این بحران آغاز شد که در #ووهان" هنر و صنعت ارسال شده است.

Jun پاسخ داد: "تمام حقایق روی میز هستند. مردم هنوز هم در حال مرگ در این کشور است. صرفه جویی در زندگی می کند. سرزنش چین نمی تواند شانه خود را مسئولیت است."


(گزارش شده توسط میشل Nichols; ویرایش توسط برنادت Baum)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن