ایالات متحده می فرستد عمده عضله نظامی به دریای چین جنوبی

عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس Keenan Daniels نیروی دریایی ایالات متحده

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
200706 n vw723 1114 south china sea july 6, 2020 aircraft from carrier air wing 5 and carrier air wing 17 fly in formation over the nimitz carrier strike force csf the uss nimitz cvn 68 and uss ronald reagan cvn 76 carrier strike groups are conducting dual carrier operations in the indo pacific as the nimitz csf us navy photo by mass communication specialist 3rd class keenan danielsreleased

عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس Keenan Daniels

 • نیروی دریایی ایالات متحده و نیروی هوایی انجام یک عملیات مشترک در دریای چین جنوبی در این آخر هفته.
 • این ورزش شامل دو حامل USS ریگان و USS Nimitzو B-52H Stratofortress بمب افکن سنگین.
 • چین تحت فشار قرار دادند متهم ایالات متحده "militarizing" دریا.

  پنتاگون صحنه بزرگترین ورزش در دریای چین جنوبی در سال, ارسال دو حامل نبرد گروه B-52H Stratofortress سنگین بمب افکن استراتژیک به آبراه استراتژیک. حامل نبرد گروه نشان داد که ارتش ایالات متحده هنوز هم می تواند استقرار قابل توجهی نیروی نظامی هزاران مایل از خانه در وسط یک جهانی همه گیر. چین می گوید که ورزش شد "عضله خم" طراحی شده برای militarize منطقه است.

  south china sea july 6, 2020 the nimitz class aircraft carriers uss nimitz cvn 68 and ronald reagan cvn 76 transit the south china sea the uss nimitz cvn 68 and uss ronald reagan cvn 76 carrier strike groups are conducting dual carrier operations in the indo pacific as the nimitz csf us navy photo by mass communication specialist 3rd class cody beam
  USS Nimitz و USS ریگاندر جنوب دریای چین, جولای 6th, 2020.

  عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس کودی پرتو

  این دو حامل, USS Nimitz و USS Ronald Reagan, rendezvoused در محل نامعلومی در جنوب دریای چین. با هم دو اعتصاب حامل گروه تشکیل نیمیتز Carrier Strike Force. این نیروی ضربت زد "چند تاکتیکی تمرینات طراحی شده برای به حداکثر رساندن دفاع هوایی قابلیت گسترش دهید و با رسیدن به محدوده دقت دریایی حملات از حامل مبتنی بر هواپیما در یک سرعت در حال تحول منطقه عملیات." اعتصاب مبارزان از هر دو حامل های شبیه سازی شده دشمن حملات هوایی " تست نیروی توانایی شناسایی رهگیری و تعامل با تهدیدات است."

  b 52h
  B-52H عامل در کنار هواپیما از نیمیتز نیروی اعتصاب.

  Richard Warren

  نیروی اعتصاب ملحق شد در دریا توسط یک B-52H Stratofortress پرواز بدون توقف از Barksdale Air Force Base در Louisana. B-52H, بخشی از 96 اسکادران بمب, 2nd بمب بال پرواز بدون توقف از قاره ایالات متحده شرکت در تمرين و سپس پرواز به اندرسن پایگاه نیروی هوایی در جزیره گوام. کل ماموریت در زمان 28 ساعت است.

  ناو یو اس اس نیمیتز است که بر اساس در اورت واشنگتن و محور اعتصاب حامل گروه 11. Nimitz's air wing حامل بال 11 متشکل از دو اسکادران از تک صندلی F/A-18E Super Hornet strike fighters یک اسکادران از دو صندلی F/A-18F Super اورلئانز و یک اسکادران از EA-18G Growler الکترونیکی حمله جت. هوا بال گرد توسط یک دریایی اسکادران جنگنده, پرواز, مسن, F/A-18C اورلئانز. با توجه به U. s. Navy, Nimitz's اسکورت شامل هدایت موشک رزمناو پرینستون و هدایت موشکی ناوشکن Sterett و رالف جانسون.

  USS ریگان مستقر در یوکوسوکا ژاپن و نیروی دریایی ایالات متحده تنها ناو هواپیمابر homeported در یک کشور خارجی است. حامل به حامل Air Wing 5 متشکل از چهار اسکادران های F/A-18E و F/A-18F Super Hornet اعتصاب مبارزان و الکترونیکی حمله اسکادران. ریگان's اسکورت شامل رزمناو USS Antietam و ناوشکن USS Mustin.

  در علاوه بر این به جت و اسکورت هر اعتصاب حامل گروه به طور معمول شامل یک اسکورت که باعث می شود هرگز اعلام رسمی: هسته ای-صفحه زیردریایی حمله. اعتصاب نیروی تقریبا بدیهی است که همراهی در زیر آب توسط حداقل دو لوس آنجلس یا ویرجینیا-کلاس حمله زیردریایی است که ارائه دوربرد ضد زیردریایی غربالگری.

  200706 n ko930 1275 south china sea july 6, 2020 aircraft from carrier air wing 5 and carrier air wing 17 fly in formation over the nimitz carrier strike force csf the uss nimitz cvn 68 and uss ronald reagan cvn 76 carrier strike groups are conducting dual carrier operations in the indo pacific as the nimitz csf us navy photo by mass communication specialist 3rd class olivia banmally nicholsreleased

  عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس اولیویا Banmally نیکولز

  ایالات متحده حامل عامل در چین به حیاط خلوت اغلب سایه توسط زیردریایی چینی با ریگان من کاین در سال 2015. یک حادثه مشابه مربوط به حامل Kitty Hawk صورت گرفت در سال 2007. این لزوما چیز بدی: آمریکا, زیردریایی را شناسایی و سپس سایه هر چینی زیردریایی است که نشان می دهد تا به تماشای حامل. آمریکا subs در حالی که اقدام به عنوان محافظان به supercarriers خواهد شد بی سر و صدا گوش دادن به صوتی و الکترومغناطیسی تولید گازهای گلخانه ای از چینی قایق و تشخیص آنچه که آنها می توانند از تاکتیک های خود را—اطلاعات است که می تواند ارزشمند به جا مانده در یک زمان جنگ سناریو.

  چین وزارت امور خارجه به نام تمرینات "عضله خم" و شکایت از آمریکا در تلاش بود تا "رانندگی گوه بین کشورهای منطقه ترویج نظامی در دریای جنوب چین و تضعیف صلح و ثبات در منطقه است." چین ملی تلخیص جهانی بار رفت و یک گام به جلو بیان کرد که این کشور "حامل قاتل" ضد کشتی موشک های بالستیک به معنای آن است که نیروی دریایی ایالات متحده میره در دریای چین جنوبی "در لذت بردن از (افراد ارتش آزادی)".

  نیروی دریایی ایالات متحده ارشد از اطلاعات حساب توییتر پاسخ داد و تاکید کرد نیروی دریایی را درست به کار در آب های بین المللی:

  این مطالب وارد شده از توییتر. شما ممکن است قادر به پیدا کردن همان محتوا را در فرمت های دیگر و یا شما ممکن است قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در وب سایت خود را.

  در سال های اخیر چین پیشرفته ادعا تا 90 درصد دریای چین جنوبی از آب بدن به طور سنتی به عنوان آبهای بین المللی. چین نیز ساخته شده است تا جزایر و atolls در Spratly و پاراسل زنجیره جزیره در دریای چین جنوبی بزرگ شدن آنها را در زیر آب لایروبی و احداث پایگاه های نظامی. ایالات متحده اغلب نادیده چین ادعا دوره کشتی قایقرانی و پرواز هواپیما از طریق دریا به بر حق خود برای حرکت را از آنچه در آن در نظر آبهای بین المللی.

  این محتوا ایجاد و نگهداری توسط یک شخص ثالث و وارداتی بر روی این صفحه برای کمک به کاربران ارائه آدرس ایمیل خود را. شما ممکن است قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این و محتوای مشابه در پیانو.io  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
  آخرین مطالب