ایالات متحده به دیوان عالی کشور ارائه می شود برای محافظه کاران مسیحی در سه نفر از احکام

فایل عکس: یک نمای کلی از ساختمان دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتنتوسط لارنس Hurleyواشنگتن (العالم) - دیوان

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399
فایل عکس: یک نمای کلی از ساختمان دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن

توسط لارنس Hurley

واشنگتن (العالم) - دیوان عالی ایالات متحده سمان است شهرت خود را به عنوان یک دوست به مسیحی محافظه کاران و با سه نفر از احکام آغوش مذهبی معافیت به برخی از قوانین فدرال و هموار کردن راه برای پول برای رفتن به مدارس مذهبی.

مذهبی محافظه کاران استقبال احکام با لذت پس از ابراز ناامیدی ماه گذشته پس از دادگاه متوجه شد که فدرال حقوق مدنی قانون محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران از تبعیض و باطل محدود, لوئیزیانا, قانون سقط جنین.

"هنگامی که آزادی مذهبی مجاز است برای شکوفا همه برنده" گفت: جان Bursch یک وکیل با مسیحی محافظه کار گروه حقوقی اتحاد و دفاع از آزادی است.

دادگاه است که 5-4 محافظه کار اکثریت در سال های اخیر در آغوش گسترده از نظر مذهبی آزادی در موارد مربوط به دولت بودجه را به نهادهای مذهبی و اجازه نمادهای مذهبی در زمین های عمومی. سه احکام اخیر در آن ساخت.

در یکی از روز چهارشنبه احکام دادگاه کارفرمایان مجاز به دریافت گسترده ای مذهبی و اخلاقی معافیت به فدرال دستور که بیمه آنها ارائه به کارگران شامل پوشش زنان را کنترل تولد. این 7-2 حکم را تایید کرد یک سال 2018 حکومت گردد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تضعیف اختیارات موجود در Obamacare بهداشت و درمان قانون است.

در یکی دیگر 7-2 حکم روز چهارشنبه در یک مورد از کالیفرنیا قضات محافظ مدارس مذهبی از تبعیض های حقوقی.

کری سورینو یک محافظه کار حقوقی فعال که طرفداران در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد و مهم بوده است از دادگاه همجنسگرایان حکم در توئیتر نوشت: "روز بزرگ برای آزادی مذهبی در دادگاه امروز."

یک سوم پرونده هفته گذشته در یک 5-4 حاکم صحه مونتانا اعتبار مالیاتی است که به کمک پرداخت برای دانش آموزان به شرکت در مراسم مذهبی و مدارس و هموار راه را برای بیشتر بودجه عمومی از نهادهای مبتنی بر ایمان.

گفت: "برای من غذای آماده است که از آنها به رهبری در جهت آزادی مذهبی گفت:" علامت گذاری Rienzi رئیس جمهور Becket مذهبی آزادی حقوقی گروه درگیر در هر دو مورد تصمیم روز چهارشنبه.

Rienzi اشاره کرد که جفت 7-2 احکام با دو دادگاه چهار لیبرال ها در هر مورد پیوستن به حزب محافظه کار قضات نشان داد برخی از اجماع بر آزادی مذهبی موارد است.

مسیحی محافظه کاران هستند یک منبع مهم حمایت سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3.


"حق به تبعیض'

برای کسانی که مخالف گسترده از نظر مذهبی و حقوق احکام اخیر جفت شوم در راه است.

"این ناراحت کننده است که پول مالیات دهندگان خواهد شد به کارگردانی به مدارس مذهبی که حق مطلق را به تبعیض علیه خود آموزگار," دانشگاه میامی دانشکده حقوق استاد کارولین مالا کربین گفت.

چهارشنبه احکام تقویت نهادهای مذهبی به دنبال معافیت از قوانین فدرال است.

در پیشگیری از بارداری مورد گروه های مذهبی از جمله خواهران های کمی از فقرا کاتولیک رومی منظور از راهبه ها, می خواستم یک معافیت کامل از Obamacare نیاز است که آنها عبارتند از پیشگیری از بارداری پوشش خود را کارمند برنامه های بیمه درمانی. در کالیفرنیا مورد دو کاتولیک مدارس ابتدایی برنده حفاظت از دعاوی اشتغال به ارمغان آورد توسط معلمان سابق متهم آنها را از تبعیض بر اساس سن و ناتوانی است.

مونتانا مدارس حاکم بود و تقویت محافظه کار مسیحی فعالان از جمله تهمت به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos - که مدت ها به دنبال گسترش "مدرسه انتخاب" برنامه های است که اجازه می دهد بودجه عمومی برای پرداخت هزینه های دانش آموزان برای حضور در مدارس مذهبی به جای سکولار مدارس دولتی.

برای همجنسگرایان فعالان جشن ژوئن 15 حاکم شناخت وجود تبعیض در محل کار حمایت نگرانی وجود دارد که دادگاه به طور فزاینده ای ممکن است اجازه می دهد اعتقادات مذهبی به اشاره با افراد کسب و کار و گروه های مذهبی به فرار ایالتی و محلی قوانین ضد تبعیض.

یک مورد بسیار مهم است بلندی است که بر موضوع است. دادگاه موافقت کرده است به شنیدن در آن مدت بعدی که شروع می شود در ماه اکتبر اختلاف بر سر اینکه آیا فیلادلفیا نقض قانون اساسی ایالات متحده متمم اول قانون اساسی حقوق آزادی بیان و مذهب در چگونه آن را در برخورد با یک سازمان است که بخشی از شهر روم مذهبی اسقف اعظم کاتولیک.

مقامات شهرستان محروم کاتولیک خدمات اجتماعی از شرکت در فیلادلفیا پرورش-برنامه مراقبت زیرا سازمان منع زوج از خدمت به پدر و مادر رضاعی نقض محلی از سیاست های ضد تبعیض.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل جیمز Esseks گفت: کالیفرنیا مدارس حاکم در روز چهارشنبه خواهد آن را آسان تر برای مذهبی کارفرمایان به تبعیض علیه همجنسگرایان کارگران حتی اگر دادگاه در آغوش محل کار تبعیض و حمایت از آنها.

"دادگاه" Esseks افزود: "باید گسترش یک مجوز برای هر گونه تبعیض بیشتر از آن تا امروز است."


(گزارش شده توسط لارنس Hurley; گزارش های اضافی توسط Jan ولف; ویرایش توسط خواهد Dunham)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن