انگلستان PM Johnson مجموعه اعلام 'سلامت' کمپین پس از نزدیک به مرگ تجربه

بریتانیا PM بوریس جانسون است که در مبارزه خود را در جنگ برای کنترل وزن مورد نیاز مراقبت های ویژه درمان در ما

توسط KETABKHOOOON در 6 مرداد 1399
بریتانیا PM بوریس جانسون است که در مبارزه خود را در جنگ برای کنترل وزن مورد نیاز مراقبت های ویژه درمان در ماه آوریل پس از ابتلا به ویروس. AFP/اندرو پارسونز/فایل

لندن: بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به رول از £10 میلیون ضد چاقی کمپین از جمله مواد غذایی آشغال آگهی ممنوعیت های زیر خود را با قلم مو با مرگ است که او تا حدودی مقصر وزن خود را.

جانسون خود را اعلام کند "سلامت بهتر" کمپین روز دوشنبه است که انتظار می رود عبارتند از: تشویق پزشکان به موضوع "دوچرخه سواری نسخه" برای اضافه وزن بیماران بیشتر تفکیک خطوط دوچرخه سواری و ممنوعیت مواد غذایی آشغال آگهی های تلویزیونی قبل از 9 شب با توجه به گزارش های رسانه ها.

"COVID-19 به ما داده است همه از خواب بیدار کردن تماس فوری و دراز مدت خطرات ناشی از اضافه وزن و نخست وزیر روشن است ما باید با استفاده از این لحظه به سالم تر و فعال و غذا خوردن بهتر" گفت: سخنگوی دولت در روز یکشنبه.

"ما خواهد بود با اصرار مردم به استفاده از این لحظه به سهام آنها چگونه زندگی می کنند زندگی خود را به گام های ساده برای از دست دادن وزن و زندگی سالم و کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی است."

رستوران ها نیز به انتشار تعداد کالری در وعده های غذایی آنها خدمت می کنند با توجه به گزارش در ایمیل های روزانه.

جانسون که مبارزه خود را در جنگ برای کنترل وزن مورد نیاز مراقبت های ویژه درمان در ماه آوریل پس از ابتلا به ویروس.

این طرح که نگهبان برآورد هزینه 10 میلیون پوند ($12.8 میلیون 11 میلیون یورو) علامت U-نوبه خود با نخست وزیر است که برافراشته در برابر مداخله "پرستار بچه"دولت است.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) مطالعه منتشر شده در شنبه دریافتند که چاقی با افزایش خطر مرگ ناشی از کوروناویروس 40 درصد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن