ما coronavirus مرگ و میر پیشی که از جنگ جهانی اول

واشنگتن: با 740 جدید کروناویروس مرگ و میر در 24 ساعت, ایالات متحده دیده است و بیشتر مردم از بیماری همه گیر ا

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

واشنگتن: با 740 جدید کروناویروس مرگ و میر در 24 ساعت, ایالات متحده دیده است و بیشتر مردم از بیماری همه گیر از درگذشت در جنگ جهانی اول با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

شکل جدید شمارش در 8:30 ب. ظ (0030 به وقت تهران) روز سهشنبه به ارمغان آورد و کشور را در مجموع COVID-19 مرگ و میر به 116,854 این ردیاب از بالتیمور مستقر در دانشگاه نشان داد.

افزایش در آمد و پس از دو روز از مرگ عوارض زیر 400.

و 23,351 موارد جدید در همان دوره 24 ساعته به ارمغان آورد و در مجموع ما تعداد به 2,134,973 ساخت آن تا کنون سخت ترین ضربه از هر کشور در جهان است.

در این کشور همه گیر مرگ و میر در حال حاضر به تصویب رسید که در آن سربازان در جنگ ویتنام در اواخر ماه آوریل است.

ایالات متحده آمریکا که در آن بسیاری از کسب و کارهای در حال بازگشایی همچنان به ثبت نام حدود 20 ، 000 مورد جدید از رمان coronavirus هر روز. چند متحده هستند و حتی ضبط خود را به بالاترین سطح از موارد جدید از زمان شروع این بیماری همه گیر.

دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به عنوان خطرات ناشی از ویروس و به جای تمرکز بر احیای اقتصاد به عنوان چهره او دشوار انتخاب مجدد جنگ در ماه نوامبر اصرار دارد وجود خواهد داشت بدون خاموش کردن اقتصاد اگر یک ثانیه تمام عیار موج اپیدمی ناشی می شود.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول در عین حال هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده بعید است که برای بازیابی به عنوان طولانی به عنوان "قابل اطمینان" باقی می ماند در طول دوره این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت بررسی برای آینده مبارزات انتخاباتی, تجمع در Tulsa, Oklahoma -- او برای اولین بار از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر متوقف تجمع جرم. آن است که تا کنون برنامه ریزی شده برای یک سالن است که دارای حدود 20000 نفر است.

ایالات متحده همچنین توافق کردند برای حفظ مرزهای خود با مکزیک و کانادا بسته تا جولای 21, مقامات گفت: گسترش محدودیت های مسافرتی برای بار سوم با توجه به همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de