ما را به پشت سفارش انکار ویزا برای دانشجویان خارجی

دادگاه به هیچ دلیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلنگر و رئیس جمهور را بلافاصله واکنش نشان می دهند و روز

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
دادگاه به هیچ دلیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلنگر و رئیس جمهور را بلافاصله واکنش نشان می دهند و روز سه شنبه. عکس: فایل

نیویورک: دولت ایالات متحده در زمان خود بحث برانگیز تصمیم به لغو خارجی ویزای دانشجویی برای کسانی که دوره های آموزشی که تدریس آنلاین با توجه به کروناویروس یک قاضی فدرال روز سه شنبه گفت:.

دانشگاههای هاروارد و MIT — و با حمایت تعداد دیگری از موسسات معلمان اتحادیه های کارگری و حداقل 18 ایالت آمریکا — گرفته شده بود اقدام قانونی علیه این حرکت که ما مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد در ماه جولای 6.

"دولت توافق کردند به فسخ" این تصمیم به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اجرای دستور قاضی آلیسون Burroughs گفت: در کوتاه شنیدن.

هاروارد و MIT در اوایل این ماه تا به حال خواسته دادگاه برای جلوگیری از این منظور اعلام شده از یخ است که دانش آموزان باید کشور را ترک کنند اگر خود را در کلاس ها تنها به صورت آنلاین و یا انتقال به یک مدرسه ارائه حضوری شهریه.

این اقدام به عنوان یک حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تحت فشار قرار دادن موسسات آموزشی است که در حال اتخاذ یک محتاط رویکرد به بازگشایی میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

دانشگاه ها می گویند در طرح دعوی در دادگاه خود که به منظور صدمه خواهد دانش آموزان "فوق العاده" شخصی و مالی است.

آن را توصیف به عنوان "خودسرانه و هوس باز" و می گوید آن را انداخت به ما آموزش عالی "را به هرج و مرج."

وجود دارد بیش از یک میلیون نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به Institute of International Education (IIE).

دادگاه به هیچ دلیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلنگر و رئیس جمهور را بلافاصله واکنش نشان می دهند و روز سه شنبه.

"ما هیجان زده است که دولت حمایت پایین گفت:" دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای.

"ما دانشجویان بین المللی هستند یک بخش حیاتی از USC جامعه و سزاوار آنها حق ادامه تحصیل بدون خطر اخراج."

"حمله به دانشجويان

اکثر ما از کالج ها و دانشگاه ها هنوز اعلام کرد برنامه های خود را برای ترم پاییز اما دانشگاه هاروارد است گفت: همه آن کلاس برای 2020-21 سال تحصیلی آنلاین انجام خواهد شد "با معدودی موارد استثنا."

حدود 40 درصد از دانشجویان خواهد بود و اجازه بازگشت به دانشگاه را آموزش انجام خواهد شد از راه دور.

آن را می گوید بسته بندی کلاس های درس خطر افتادن سلامت دانش آموزان و معلمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مارک این تصمیم را "مسخره" را به عنوان او طول می کشد یک صعودی رویکرد به بازگشایی این کشور پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او به دنبال انتخاب مجدد.

با وجود ادامه پیشرفت coronavirus در سراسر ایالات متحده — که به تایید بیش از 3.4 میلیون نفر, با بیش از 136,000 مرگ و میر — مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت اصرار داشت که مدارس باید باز این پاییز.

رئیس جمهور ایالات متحده تهدید کرده است که خودداری از بودجه فدرال از مدارس که حاضر به بازگشایی و انتقاد دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری به صورت امن بازگشایی موسسات آموزشی گفت: آنها بیش از حد سفت و سخت و گران است.

سرکوب مهاجرت یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل کلیدی و او را گرفته به خصوص در موضع خارجی پس از بحران بهداشت و درمان آغاز شد.

در ماه ژوئن او مسدود تا 2021 صدور کارت سبز — که پیشنهاد دائمی ما وضعیت اقامت و ویزای کار به خصوص کسانی که مورد استفاده در بخش فن آوری.

"خوشبختانه این حمله در دانش آموزان است" گفت: Andrea Flores, معاون مدیر سیاست های مهاجرتی برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا پس از حاکم.

"اما دولت بدون شک در ادامه شکست خود را به حفاظت از مردم در امریکا با استفاده همه گیر آن نفرت دستور به از بین بردن سیستم مهاجرت ما به جای ایجاد یک پاسخ هماهنگ برای آینده ملت ما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن