چرا High School Musical را Lucas Grabeel فکر نمی کند که او می خواهم بازی رایان امروز

یک مسیر متفاوت است. High School Musical ستاره Lucas Grabeel صحبت در مورد نقش خود در کانال دیزنی فیلم پس از مدی

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

یک مسیر متفاوت است. High School Musical ستاره Lucas Grabeel صحبت در مورد نقش خود در کانال دیزنی فیلم پس از مدیر Kenny Ortega نشان داد که شخصیت او Ryan Evans, همجنسگرا بود.

"اگر High School Musical امروز ساخته شده بود, من نمی دانم اگر من می خواهم بازی رایان" Grabeel, 35, گفته TMZ در یکشنبه, جولای 5. "من دوست دارم اما من فقط نمی دانم. آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است را به چیزی دور را یک فرصت را از افراد دیگر و به عنوان یک راست, سفید, مرد, من می دانم که حتی بدون تلاش من گرفته ام فرصت های به دور از مردم است."

او افزود: "بسیاری از بطرز شگفت انگیزی با استعداد, گی, بازیگران است که می توانید آن را به عنوان به خوبی."

High School Musical Lucas Grabeel Explains Why He Doesnt Think He would Play Ryan Evans Today
Lucas Grabeel دیزنی/Kobal/شاتر

اورتگا 70 سرفصل های ساخته شده در شنبه, ژوئن 30, زمانی که او گفت: تنوع که رایان بود و نه همجنسگرا در دبیرستان موزیکال , فیلم, چرا که او فکر نمی کنم دیزنی بود "آماده برای عبور از آن خط و حرکت می کند که به قلمرو نشده است." این فیلمساز که گی, اصرار داشت که این شرکت شامل "مترقی ترین گروه از مردم که من تا کنون کار کرده ام."

Grabeel به یاد می آورد در طی روز یکشنبه مصاحبه ای که او یک بار با نزدیک شدن اورتگا در تنظیم و پرسید: در مورد رایان تمایلات جنسی.

"او بود ..." این یک موضوع حساس گاهی اوقات با کودکان, برنامه نویسی, و من مطمئن هستم که اگر دیزنی آماده است در حال حاضر برای این نوع از چیزی که, اما من کاملا موافقم که او [گی],'" بازیگر بازگو, به وب سایت با توجه به اهمیت داشتن یک شخصیت است که کودکان و نوجوانان "اغلب نمی بینم به تصویر کشیده شده در تلویزیون."

High School Musical Lucas Grabeel Explains Why He Doesnt Think He would Play Ryan Evans Today 2
Lucas Grabeel and Ashley Tisdale در دبیرستان موزیکال دیزنی/Kobal/شاتر

Grabeel ستاره دار به عنوان رایان که از Ashley Tisdale's شخصیت Sharpay ایوانز در دبیرستان موسیقی (2006), High School Musical 2 (2007) و High School Musical 3: Senior Year (2008). او به تازگی مجازی مراسم با سابق خود costars از جمله Zac Efron, Vanessa Hudgens, Tisdale, 35 و Corbin Bleu در ABC دیزنی خانواده Singalong.

"ما نیاز به شروع به آموزش هر کس در جوان ترین سن ممکن است و به همین دلیل آن را به دست افرادی مانند دیزنی که ایجاد آنقدر بزرگ برنامه نویسی برای توسعه ذهن ما آینده کشور" Grabeel گفته TMZ. "ما در صنعت فیلم را یک وظیفه و مسئولیت داریم که به آموزش و همچنین سرگرم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن