شما نمی خواهد که برای تنظیم این صورت پوشش به لطف امن مناسب

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 1 تیر 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

این روزها برندها در حال گرفتن به طور جدی خلاق وقتی که می آید به ساخت ماسک صورت! یکی از موثر ترین راه برای نگه داشتن خود و دیگران امن در حالی که در مکان های عمومی است که برای محافظت از بینی و دهان خود را با نوعی از پوشش. بستن bandana در سراسر منطقه راه حل آسان است اما آن را می آید کاملا با مسائل چند.

نقطه پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش میکروب ها و استنشاق ذرات هوابرد به بهترین توانایی خود را. اما اگر ماسک شما نیاز به تنظیم مداوم قرار دادن دست خود را بر روی صورت خود را به آن را تعمیر نمی کند و بهبود امور. خوشبختانه این bandana-سبک پوشش به گوش حلقه به مطمئن شوید که آن را امن باقی می ماند و نمی افتد بینی خود را!

LOLONG Face Bandana with Ear Loops
LOLONG صورت Bandana با گوش حلقه آمازون
آن را ببینید!

دریافت LOLONG صورت Bandana با گوش حلقه برای فقط 16 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, ژوئن 11, 2020, اما تغییر هستند.

این صورت پوشش قرار دادن تمام راه را در اطراف گردن خود را و طولانی اشاره کرد سجاف جلو شبیه به یک سنتی bandana. گوش حلقه ها از مد افتاده چسبناک الاستیک که fastens پارچه بیش از بینی خود را. این مواد می توانید به هر کس اندازه صورت با تشکر از پارچه انعطاف پذیر و مناسب است که فوق العاده راحت است.

آمازون داوران می گویند که این ماسک دارای یک "ابریشمی" و "سبک" احساس می کنم که آسان به پوشیدن به خصوص اگر شما برنامه ای در حال خارج برای مدت زمان طولانی. یکی از خریداران گفته است که آنها تجربه خود را, عینک, اسپری در حالی که با پوشیدن این ماسک — اما آن را به مراتب کمتر شدید از هر نوع دیگری از پوشش آنها فرسوده در گذشته! برای مبارزه با این مشکل شایع خود را تمیز عینک با آب و صابون.

LOLONG Face Bandana with Ear Loops
LOLONG صورت Bandana با گوش حلقه آمازون
آن را ببینید!

دریافت LOLONG صورت Bandana با گوش حلقه برای فقط 16 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, ژوئن 11, 2020, اما تغییر هستند.

مورد علاقه ما عنصر مورد این ماسک این است که آنها واقعا اجازه دهید ما نشان می دهد ما سبک شخصی. آنها می آیند در بسیاری از مختلف چاپ گرافیک! وجود دارد یک پایه, سیاه, گزینه, اما شما می توانید برای بیشتر رنگارنگ انتخاب کنید! ما طرفداران بزرگ از کهکشان چاپ کراوات رنگ چاپ و متفاوت bandana-چاپ. این پوشش به دور از پایه. در واقع شما حتی می توانید تمام لباس های اطراف این ماسک است. آنها به شما کمک کند اقامت محافظت می شود در حالی که هنوز ماندن شیک در همان زمان -- و ما از آن است.

آن را ببینید: دریافت LOLONG صورت Bandana با گوش حلقه برای فقط 16 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, ژوئن 11, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی بیشتر ماسک صورت است که ما در آمازون و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب