سیر سیاه دکتر بیز برای پیشگیری از بیماری های قلبی

خواص سیر سیاه برای پیشگیری از بیماری های قلبیتاثیری که سیر روی قلب می گذارد بر هیچکس پوشیده نیست و این تاثیر د

توسط KETABKHOOOON در 26 آبان 1400

خواص سیر سیاه برای پیشگیری از بیماری های قلبی
تاثیری که سیر روی قلب می گذارد بر هیچکس پوشیده نیست و این تاثیر در مورد سیر سیاه نیز صدق می کند. ترکیبات موجود در این محصول باعث کاهش پلاک های چربی موجود در رگ ها و خون می شود. این پلاک ها رگ ها و عروق را باریک می کنند و در بدنه رگ ها رسوب می کنند و در نتیجه جریان خون را کاهش می دهند و باعث فشار خون بالا می شوند. این افزایش جریان خون خطرناک است و منجر به سکته خواهد شد.
پزشکان به افراد مبتلا به بیماری قلبی توصیه می کنند که سیر را در رژیم غذایی خود بگنجانند. سیر سیاه دارای خواص سیر سفید است و علاوه بر اینکه برای سلامت قلب مفید است، کلسترول و تری گلیسیرید را کاهش می دهد و از بیماری ها پیشگیری می کند. خواص ضد التهابی یکی دیگر از عواملی است که از بیماری قلبی عروقی سیر سیاه جلوگیری می کند. اگر کلسترول بالایی دارید، با خرید سیر سیاه دکتر بیز آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.


خواص سیر سیاه در التهاب و آلرژی
واکنش‌های بیولوژیکی زمانی اتفاق می‌افتد که میکروب‌ها و ویروس‌ها وارد بدن انسان می‌شوند و باعث التهاب در بخشی یا تمام بدن می‌شوند. اگر بدن انسان به اشتباه قسمتی از بدن را مهاجم بداند دچار دیابت نوع 1 و 2 خواهیم شد. پس از این رویداد، بیماری قلبی عروقی نیز ممکن است رخ دهد. در برخی موارد، مواد بی ضرر می توانند برای بدن مضر تلقی شوند و التهاب ایجاد شود.
در این موارد مصرف داروهای ضد التهاب و ضد حساسیت ضروری است. سیر نیز یکی از موادی است که اثرات ضد التهابی دارد و از واکنش های آلرژیک در بدن جلوگیری می کند. اگر از بیماری های آلرژیک رنج می برید، مصرف سیر سیاه گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. اگر ماهیچه های شما ملتهب شده یا مفاصل شما متورم شده است، خواص ضد التهابی سیر باعث می شود با مصرف آن نتایج موثری را مشاهده کنید. در درمان بیماری های التهابی سیر سیاه مفیدتر از سفید است. این خاصیت سیر سیاه همچنین به پیشگیری از بیماری های مغزی مانند آلزایمر و پارکینسون کمک می کند.
سیر سیاه را از کجا بخریم ؟برای دریافت به این پاسخ کافی است تا بر روی فروشگاه کالایاب کلیک کنید تا وارد صفحه خرید سیر سیاه دکتر بیز شوید

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن