Austin افسر پلیس ظاهر شد و به دستمالی سینه یک زن پس از کشیدن او برای نقض ترافیک

Austin افسر پلیس به نظر می رسد به اتوبوس یک زن کشیده برای نقض ترافیک در یک ویدیو که trended در رسانه های اجتما

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399
Austin افسر پلیس به نظر می رسد به اتوبوس یک زن کشیده برای نقض ترافیک در یک ویدیو که trended در رسانه های اجتماعی این هفته است.

ATXFlowdown/Facebook

  • در یک ویدئو که trended در رسانه های اجتماعی شنبه Austin افسر پلیس به نظر می رسد به دستمالی از سینه زنی را در حالی که انجام یک جستجو حتی در حالی که او خواستار یک افسر زن.

  • در بیانیه اداره پلیس آستین گفت: افسر عمل مناسب پس از برخورد ثبت شد و یک افسر دیگر حاضر بود.

  • این گروه همچنین گفت که افسر بود و انجام یک جستجو قبل از انتقال به زندان "های متعدد خطرناک نقض ترافیک."

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک مرد Austin افسر پلیس ظاهر می شود به اتوبوس سینه یک زن در حالی که انجام یک جستجو در زیر آشکار نقض ترافیک.

در تصویری که منتشر سهشنبه, زن, شناسایی توسط پلیس به عنوان Rosalinda Nuno Trevino خواسته یک افسر زن در حالی که افسر همچنان به جستجو زن در مقابل یک پارک وسیله نقلیه پلیس.

در بیانیه منتشر شده در جولای 7, اداره پلیس آستین در دفاع از این افسر را انجام. به گفته افسر که علنا شناسایی و گفت: Trevino که یک افسر زن در دسترس نیست.

تصویری: قانونی شاهدانه صنعت به شدت اجرا توسط صاحبان سفید

"او انجام جستجو در مقابل یک خودروی پلیس که در آن یک وسیله نقلیه دوربین می تواند سند و حداقل یکی دیگر افسر بود و در حال حاضر به عنوان مورد نیاز توسط APD سیاست" بیانیه می خواند.

در این بیانیه همچنین گفت که Trevino دستگیر شد به صورت متعدد نقض ترافیک در حالی که پس از نزدیک در پشت وسایل نقلیه پلیس.

"خانم Trevino قرار داده شد و تحت بازداشت و برای چندین خطرناک نقض ترافیک شامل, در حال اجرا یک نور قرمز و عدم عملکرد مناسب-از-راه های عبور و مرور استفاده نادرست از شاخ و عدم حفظ مطمئن پاک کردن فاصله" این بیانیه می خواند.

این ویدئو موجب خشم و انزجار در توییتر. چند نفر متهم به افسر تجاوز جنسی و فعالان خواستار آن شدند که او از دست دادن شغل خود.

 

 

این حادثه شبیه تصویری است که رفت و ویروسی در سال گذشته به عنوان یک وکیل از 26 سال در کارولینای شمالی بود که موضوع را به جستجو بازداشت شده و متهم برای رانندگی در حالی که مست ادعا کرد که یک پلیس پت-down "عبور از مرز به تجاوز جنسی" گزارش ان بی سی وابسته WRAL.

رالی رئیس پلیس کاساندرا-عرشه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که "افسر بود و کاملا حرفه ای در همه چیز است که او" با توجه به NBC News.

  • ادامه مطلب:

  • شهردار سئول پارک برنده-به زودی گزارش شد از دست رفته روز پس از آزار و اذیت جنسی ادعا علیه او توسط یک کارمند

  • 'Glee' بازیگر Naya Rivera از دست رفته در کالیفرنیای جنوبی دریاچه کلانتر می گوید:

  • زن سرباز ارتش ایالات سابقه با تبدیل شدن به اولین زنی تبدیل به یک کلاه سبز

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب