به عنوان COVID موارد سنبله در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید او را "انعطاف پذیر" در کنوانسیون فرمت جکسون

با کروناویروس موارد انفجار در فلوریدا رئیس جمهور تهمت و گفت: "انعطاف پذیر" در مورد نیاز به صورت سنتی سرپوشیده

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

با کروناویروس موارد انفجار در فلوریدا رئیس جمهور تهمت و گفت: "انعطاف پذیر" در مورد نیاز به صورت سنتی سرپوشیده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون در ماه آینده.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه بود اوراق در نظر دارد برای برگزاری این کنوانسیون در شارلوت, N. C., پس از دولتی روی کوپر گفت که تنها اجازه می دهد "یک مدرج به پایین کنوانسیون با مردم کمتر اجتماعی فاصله و چهره پوشانده اند."

در یک مصاحبه تلویزیونی با سابق فاکس لنگر Greta Van Susteren تهمت پیشنهاد قالب برای Aug. 24-27 رویداد را به شدت شیوع در دولت آفتاب.

"ما همیشه به دنبال چیزهای مختلف" رئيس جمهور گفت: در روز سه شنبه. "هنگامی که ما در امضا جکسون, ما می خواستیم در کارولینای شمالی. که تقریبا کار می کرد اما فرماندار نمی خواهید به استفاده از مردم در این عرصه اساسا. و بنابراین من گفت: "بیش از حد بد برای, North Carolina.'"

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که زمانی که RNC اعلام کرد که تغییر مکانهای فلوریدا "نگاه خوب است."

"این خونتان کمی," او گفت: Van Susteren. "و این است که رفتن به پایین. این واقعا بستگی دارد در زمان. نگاه ما بسیار انعطاف پذیر است. ما می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز, اما ما بسیار انعطاف پذیر است."

مصاحبه زد خاکستری, تلویزیون, شبکه مستقر در آتلانتا که در آن Van Susteren است که در حال حاضر رئیس سیاسی خبرنگار.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات و پیشنهاد او بود و گرفتن محتاط تر رویکرد به این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 130,000 نفر در آمریکا و آلوده بیش از 3 میلیون نفر است. فلوریدا است که در میان چند کشور که تجربه کرده اند افزایش قابل توجه موارد است.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در کاخ سفید در روز سه شنبه. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

چند برجسته جمهوری خواه مجلس در حال حاضر گفت که آنها نمی خواهد در این کنوانسیون از جمله سنسور. چاک Grassley, Lamar, الکساندر, سوزان کالینز, لیزا Murkowski و میت رامنی.

با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت تعداد تایید COVID-19 نفر در کشور دو برابر شده است در دو هفته گذشته از 100,000 موارد به 213,794. بیش از آخر هفته دولت مجموعه سوابق روزانه با بیش از 10 ، 000 مورد جدید گزارش شده در دو شنبه و یکشنبه.

هفته گذشته فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد مجبور شد به عقب دولت را بازگشایی برنامه اعمال محدودیت که شامل محدود کردن ظرفیت های داخلی امکانات به 50 درصد است.

در روز سه شنبه DeSantis حاضر به گفتن نیست که آیا او خواهد آسانسور قیمومیت این کنوانسیون که آن را محدود به 7,500 مردم است. جکسون شهردار لنی کاری که لابی برای شهرستان برای میزبانی این رویداد اعلام کرد که او و خانواده اش در قرنطینه و پس از او در معرض یک فرد که تست مثبت برای COVID-19.

در یک مصاحبه جداگانه با RealClearPolitics تهمت رد گزارش های اخیر که او نمی تواند انتخاب به دور دوم به عنوان او در ادامه به سقوط در رای گیری پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد.

"من می خواهم آن را با تمام نفس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب