چگونه فانتزی! Kendall Jenner جی جی حدید, ستاره های بیشتری سفارش خدمات اتاق

زندگی خوب زندگی می کنند! در حالی که باقی می ماند هتل نیست دقیقا امری عادی در حال حاضر با توجه به در حال انجام

توسط KETABKHOOOON در 25 خرداد 1399

زندگی خوب زندگی می کنند! در حالی که باقی می ماند هتل نیست دقیقا امری عادی در حال حاضر با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر ستاره ها که اغلب سفر جهان هیچ غریبه ای به گرفتن راحت دور از خانه با سفارش برخی از خوشمزه می خورد به طور مستقیم به اتاق خود را.

را Kendall Jenner, به عنوان مثال. ساعت قبل از ملاقات توپ در مارس 2019 مدل آرام با برخی از خدمات اتاق در تراس بزرگ در اطراف او شهر نیویورک هتل سوئیت. هر چند بخشی از سفارش پوشیده شده بود با یک درب فلزی, واقعیت star آیا لذت بردن از یک فنجان چای با لیمو و عسل.

یکی دیگر از خدمات اتاق فن Jenner خواهر, Kim کارداشیان. در مارس 2010, KKW زیبایی موسس در زمان به توییتر به اعلام عشق خود را از هتل های لوکس. "من تا به حال چند ساعت خاموش در تورنتو بنابراین من در زمان چرت زدن دستور داد اتاق خدمات و تماشای فیلم جان عزیز ... که کامل بود تاریخ" او به اشتراک گذاشته.

در اکتبر آن سال Keeping Up With the Kardashians ستاره توییتی که خدمات اتاق و یک فیلم است "شب کامل خاموش!"

در طول یک ماه نوامبر 2017 مصاحبه در اواخر نشان می دهد با Stephen Colbert, نیکول کیدمن نشان داد که او خود را جشن 2003 بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه اسکار برنده با برخی از خوشمزه خدمات اتاق در پایان شب. "وقتی که من من برنده اسکار, من نه در یک محل بزرگ در زندگی من است. من یک شریک برای به اشتراک گذاری آن با" او گفت: Colbert اشاره به این واقعیت است که او به تازگی از تقسیم از تام کروز در آن زمان است. "من آور عاطفی و شخصی است."

بازیگر استرالیایی که ازدواج کیت شهری در ماه جولای سال 2006 افزود: "من تنها بودم. من مرتب کردن بر اساس دستور داد برخی از خدمات اتاق و آن شد که من می دانم این است که مانند, " اوه.'"

زمانی که کیدمن برنده دو Emmys برای او کار کمی بزرگ نهفته است در ماه سپتامبر سال 2017 او پس از نشان دادن جشن بود قطعا متفاوت است. "من خیلی خوشحالم که به پیروزی دو Emmys, چون من دختر و به خانه یکی و رفتن 'شما باید تقسیم این.' آن شگفت انگیز بود به خانه و رفتن شما یکی, هر," او توضیح داد: با اشاره به دو دخترش با, شهری, جمعه افزایش یافت و ایمان مارگارت.

در پایین حرکت برای دیدن ستاره های بیشتری که عشق سرویس اتاق!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de