هندی جاسوسی Kulbhushan Jadhav داده تازه فرصت پاکستان برای بررسی پرونده دادخواست

بررسی و تجدید نظر دادخواست می تواند ظ توسط Kulbhushan Jadhav خود را از نظر قانونی-نماینده مجاز یا یک افسر کن

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
بررسی و تجدید نظر دادخواست می تواند ظ توسط Kulbhushan Jadhav خود را از نظر قانونی-نماینده مجاز یا یک افسر کنسولی از کمیسیون عالی در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC), حافظ, گفت:, و اضافه کرد که پاکستان تا به حال ارائه شده برای کمک به تنظیم یک نماینده قانونی برای جاسوسی. توییتر/نرم افزار (@appcsocialmedia)/تصویر از طریق اخبار

اسلام آباد: هند جاسوسی Kulbhushan Jadhav داده شده است تازه فرصت پاکستان برای بررسی پرونده دادخواست علیه او حکم و محکومیت خارجه مقامات گفت و اشاره کرد که این کشور تا به حال تصویب یک ویژه فرمان برای او را به انجام این کار.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد FO مدیر کل آسیای جنوبی زاهد حافظ و اضافی دادستان کل احمد عرفان توضیح داد که پاکستان گرفته شده است تمام اقدامات لازم را طبق دیوان بین المللی دادگستری را (ICJ) و تصمیم این کشور قانون اجازه داده برای بررسی این تصمیم از شروع.

بررسی و تجدید نظر دادخواست می تواند ظ توسط Jadhav خود را از نظر قانونی-نماینده مجاز یا یک افسر کنسولی از کمیسیون عالی در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC), حافظ, گفت:, و اضافه کرد که پاکستان تا به حال ارائه شده برای کمک به تنظیم یک نماینده قانونی برای جاسوسی.

او توضیح داد که پاکستان تا به حال در 20 مه تصویب ICJ بررسی و آشتی فرمان زیر که بررسی دادخواست ممکن است فرستاده شده به IHC ظرف 60 روز از این قانون که به اثر.

60 روز محدودیت زمانی به پایان می رسد در جولای 19.

"فرمانده Kulbushan Jadhav یا وکیل او ممکن است یک فایل رحمت تجدید نظر شود. [او] ارائه شد در 17 ژوئن سال 2020 به یک فایل نقد و بررسی دادخواست اما او کاهش یافته است."

حافظ اشاره کرد که پاکستان به طور کامل آگاه از مسئولیت های بین المللی خود را و آماده برای پیاده سازی ICJ تصمیم. "ما امیدواریم که هند به جای فعالیت سیاسی بیش از این موضوع را به یک مسیر قانونی و همکاری" او گفت:.

Jadhav خدمت فرمانده نیروی دریایی هند در ارتباط با جاسوسی آژانس تحقیق و تجزیه و تحلیل بال دستگیر شد در مارس 3, 2016 از بلوچستان در اتهام جاسوسی و تروریسم است.

او داده شد حکم اعدام توسط پاکستان به دادگاه نظامی در آوریل 10, 2017.

عرفان گفت: هند به درخواست پاکستان برای کسب اجازه در مورد مبارزه از طریق هند وکلا با این حال هر قانونی محدودیت تنها پاکستان وکلا با مجوز خاص که دادگاه می تواند به نظر می رسد قبل از اینکه روی نیمکت.

سمت هند تماس گرفته شد و بلافاصله پس از فرمان از طریق یک نوشته مکاتبات او اضافه شده است.

"تا کنون ما می توانیم می گویند که هند هنوز در زمینه نقد و بررسی دادخواست به عنوان راه های قانونی و هنوز هم خسته شده است," اضافی دادستان کل گفت: امیدوار است که هند به عنوان یک مسئول دولت خواهد ادامه با توجه به.

عرفان گفت: دولت پاکستان آگاه بود اگر هند مشغول کرده بود هر وکیل به پرونده درخواست بررسی و تجدید نظر در برابر پاکستان دادگاه حکم به Kulbhushan Jadhav.

او گفت که بررسی دادخواست ممکن است ثبت شده توسط هر یک از سه حالت یعنی با Jadhav خود از نظر قانونی مجاز وکیل یا توسط دولت هند است.

حافظ گفت: پاکستان در حال حاضر ارائه شده هند دسترسی کنسولی برای بار دوم به Jadhav.

او گفت: معمولا دسترسی کنسولی اعطا شد پس با این حال پاکستان به عنوان یک "ژست بشردوستانه گسترش بود دیگر چنین پیشنهاد برای دومین بار".

او گفت: پیشنهاد شده بود برای Jadhav جلسه با همسر و پدر خود را.

قبل از آن جلسه بود که مرتب بین همسر و مادر در دسامبر 25, 2017 در اسلام آباد است.

حافظ گفت آن خداوند دولت پاکستان به اطلاع Jadhav در مورد حقوق خود را تحت ماده 36 کنوانسیون وین و همچنین ارائه دسترسی به وکیل.

او گفت پاکستان گرفته بود تعدادی از اقدامات به پیروی از تصمیم دیوان بین المللی دادگستری.

زاهد گفت: بر اوت 2, پاکستان ساخته شده است یک پیشنهاد برای دسترسی کنسولی که هند در پاسخ پس از یک ماه.

به یک سوال در مورد نحوه پاکستان بود apprising جهان در مورد هند دخالت در فعالیت های تروریستی گفت: جامعه بین المللی است آگاه از چنین اعمال شنیع در بخشی از هند است.

"پاکستان ادامه خواهد داد به افشای هند و خام-حمایت مالی از طرح های در سطح بین المللی," او اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب