ایتالیا ساعت 'کاملا آرام' پس از کباب روی خود, دست زدن به ویروس همه گیر

رم: نخست وزیر جوزپه کونته گفت: او به دادستان یک حساب کامل از او چگونه رفتار coronavirus همه گیر است که ایتال

توسط KETABKHOOOON در 24 خرداد 1399

رم: نخست وزیر جوزپه کونته گفت: او به دادستان یک حساب کامل از او چگونه رفتار coronavirus همه گیر است که ایتالیا را ویران کرد و افزود: او نه ترس قضایی پروب خواهد شد.

"من همه چیز را توضیح داد به دادستان. من کاملا آرام" کونته گفت: در مصاحبه منتشر شده روز شنبه پس از او کبابی برای حدود سه ساعت از روز جمعه بیش از او دست زدن به اورژانس.

"من دقیق تمام مراحل در این روز وحشتناک که در طی آن ما جنگیدند نامرئی دشمن. من چیزی برای ترس" برتر گفت: La Stampa روزنامه.

کونته گفت: او معتقد است که او "عمل بر اساس علم و وجدان" و اضافه کرد: "من باید آرامش کسی است که همیشه در انجام هر مرحله با علمی کمیته فنی" ارائه مشاوره.

"من انتظار برای دریافت اطلاع از افتتاح قضایی بررسی است. من هرگز ترس, یک," او اضافه شده است.

این بیماری همه گیر است منجر به کشته شدن بیش از 34 ، 000 نفر در ایتالیا یکی از سخت ترین-آمار کشورهای جهان عمدتا در این کشور شمال.

رئیس دادستان ماریا کریستینا روتا و تیم او در حال تلاش برای پیدا کردن که چرا یک مستند بود نه اجرا در اوایل بهداشت و درمان اضطراری در اطراف شهرهای نمبرو و الزانو در شمال استان برگامو.

کارشناسان بهداشت می گویند تا به حال در این منطقه شده است تهدید و جان بسیاری را نجات داد.

این تیم در حال حاضر به ملاقات با مقامات ارشد در لومباردی که می گویند آن شد تا رم به تصمیم می گیرید که آیا برخی از مناطق باید بسته است.

کونته است که مقابله مناطق تا به حال اختیار کامل به مناطق خاص که در آن ویروس را آغاز کرده بود برای شعله ور شدن در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

"همانطور که من در حال حاضر گفت: بررسی دادستانی این گاهشناسی از وقایع بسیار روشن است" برتر گفت: La Stampa.

"در پرتو این اپیدمیولوژیک چارچوب در دسترس ما در طول هفته اول ماه مارس آن را ساخته اند و هیچ حس به نزدیک تنها شهرهای الزانو و نمبرو," او گفت:.

"مشکل ما در لحظه ای که در حال حاضر به مطالعه جدی و فوری راه حل برای تمام ایتالیا. و این چیزی است که ما انجام دادیم."

اولین شهر در ایتالیا به قرنطینه شد کدگنو حدود یک ساعت در جنوب نمبرو و الزانو در فوریه 21.

دیگر نه شهرهای اطراف کدگنو شد و پس از آن قفل شده را قبل از تمام منطقه لمباردی و 14 استان در مناطق مجاور از ونتو, Piedmont و امیلیا رومانا بودند قرنطینه در 8 مارس.

کونته اعمال شده در سراسر کشور قرنطینه در مارس 10.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de