کلیان کانوی می گوید تهمت باید رزومه coronavirus جلسات زیرا مردم می خواهند اطلاعات'

واشنگتن – کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رزومه خود را coronaviru

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

واشنگتن – کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رزومه خود را coronavirus جلسات مطبوعاتی به عنوان نظرسنجی ها نشان می دهد در حال رشد آمریکا مخالفت رئیس جمهور اداره COVID-19 بیماری همه گیر.

کانوی گفت به نظر او بود که متفاوت از دیگر کارکنان کاخ سفید اما گفت: "فاکس و دوستان" مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی شدند "بسیار بالاتر از زمانی که او وجود دارد و در جلسه همه در یک روز به صورت روز فقط به مردم اطلاعات است."

"من فکر می کنم رئیس جمهور باید انجام شود که" او گفت:.

با توجه به رای گیری و تحلیل سایت megyn kelly متوسط از نظر سنجی مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در coronavirus همه گیر شد 50.2% با مخالفت امتیاز از 45.8% زمانی که او در آخرین کنفرانس در اتاق جلسه کاخ سفید در 27 آوریل.

همانطور که از جولای 17, 58 درصد از آمریکایی ها از رد تهمت را از دست داده و همه گیر و 38% تایید با توجه به megyn kelly متوسط.

پرسید: چرا تهمت متوقف برگزاری جلسات کانوی گفت: "برخی از مردم در حال تشویق او را به متوقف شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب feuded با فشار در طول طولانی کنفرانس های مطبوعاتی پیش از آن در همه گیر شد و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط کارشناسان بهداشت و درمان پس از اظهار نظر نشان می دهد نور ماوراء بنفش و ضد عفونی کننده درمان ممکن است coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و همه گیر و تظاهرات اخیر بیش نژادی عدالت کشیده شده انتقاد حتی از برخی از اعضای جمهوری خواه کنگره است.

بیشتر: 'جمهوری خواهان واقعا تغذیه': ایران به طور فزاینده ای انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نظر سنجی کشیدن

بیشتر: trump's سابق رئیس ستاد میک Mulvaney می گوید آمریکا 'غیر قابل قبول' مشکلات با COVID-19 تست

رای گیری های اخیر نشان می دهد اکثر آمریکایی ها اعتماد ندارند coronavirus-اطلاعات مربوط از مغلوب ساختن پیشی جستن و به جای آن بیشتر ایمان به اظهارات کارشناسان پزشکی مانند موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی شنبه منتشر شد نشان داد که تنها 30 درصد از رای دهندگان اطلاعات قابل اعتماد از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس و 67 درصد نیست. در مقابل 65 درصد از رای دهندگان اعتماد Fauci و 61% اعتماد CDC.

نتایج نشان داد شکاف میان حزب, خطوط, اگر چه. تنها 27 درصد از مستقل و 4 درصد از دموکرات ها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus اما 71 درصد از جمهوری خواهان انجام داد.

کایل Kondik یک تحلیلگر سیاسی با دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست استدلال در توییتر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری ممکن است به نفع از بازگشت به جلسات.

"ما نمی تواند بیشتر موافقم!" توییتی بایدن سخنگوی مایک Gwin در پاسخ به کانوی نظرات.

کمک: Michael Collins

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: کلیان کانوی می گوید تهمت باید رزومه COVID جلسات مطبوعاتیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب