سازمان ملل متحد ابراز 'نگرانی جدی' بیش از ادامه نقض حقوق بشر در هند و کشمیر تحت اشغال

AFP/فایلدر آن سوم تخفیف هند پس از آن تحمیل یک مستند در اشغال کشمیر از گزارشگران ویژه سازمان ملل با ابراز نگر

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399
AFP/فایل

در آن سوم تخفیف هند پس از آن تحمیل یک مستند در اشغال کشمیر از گزارشگران ویژه سازمان ملل با ابراز نگرانی جدی بر شرایط حقوق بشر در منطقه است.

"ما نگرانی های جدی بر شرایط حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال" به گزارشگران گفت که قتل های فراقضایی, حبس, شکنجه و سوء استفاده توسط نیروهای مسائل از نگرانی.

سازمان ملل متحد خواستار آن شدند که هند رفتار بی طرفانه اعتراض به جنایات علیه کشمیری. "محاکمه کسانی که مسئول قتل شکنجه و سوء استفاده کشمیری" آن گفت:.

"سازمان ملل متحد فرستاده است سه یادداشتها به هند از 5 اوت [...] متاسفانه هند است در پاسخ به هر یک از آنها" به آن اضافه شده است.

مزاری قلم نامه ای به سازمان ملل متحد

به طور جداگانه وزیر فدرال برای حقوق بشر شیرین مزاری می گذراند در نامه ای به کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر میشل باشله, ابراز نگرانی جدی بیش هند الحاق جامو و کشمیر.

"هند در اوت 5 2019 اقدامات غیر قانونی [...] حقوق بشر سازمان ملل متحد بدن اعلام کرده است هند حرکت غیر قانونی" در این نامه گفت.

سازمان ملل متحد باید مداخله و توقف روند اصلاح بسیاری از این منطقه جمعیت مزاری گفت: با توجه t

مزاری اشاره کرد که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل صادر کرده است دو گزارش در مورد وضعیت در دره و گزارش به ابراز نگرانی های جدی در مورد وضعیت حقوق بشر در هند و کشمیر تحت اشغال.

او گفت که عکس جدید از سه سال کودک گریه بیش از بدن مرده از پدر بزرگ خود را در Sopore نشان دهنده ادامه هندی بربریت.

"هند نقض کنوانسیون ژنو توسط allotting اقامتگاه به 25000 غیر کشمیری" نامه اضافه شده است.

در اوت 5, 2019, دولت هند تا به حال به طور یک جانبه اعمال شده تصمیم به ضمیمه غیرقانونی اشغال کشمیر به هند است.

این بود که در بخش تحقق دیرینه وعده های بی جی پی در انتخابات قبلی است. در حال حاضر مقامات هند را ابلاغ قوانین جدید اجازه همه کسانی که زندگی در کشمیر تحت اشغال 15 سال مورد مطالعه وجود دارد برای هفت سال به درخواست برای یک اقامتگاه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن