شاهزاده اندرو در سخنرانی دختر شاهزاده بئاتریس عروسی دریافت

پدر عروس برای گزارش وظیفه! شاهزاده اندرو حمایت دختر شاهزاده بئاتریس در روز عروسی خود را در میان جنجال بر او ات

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

پدر عروس برای گزارش وظیفه! شاهزاده اندرو حمایت دختر شاهزاده بئاتریس در روز عروسی خود را در میان جنجال بر او اتهام روابط جنسی مجرم جفری اپستاین.

"بئاتریس در حالی که ایستاده است با پدر او کاملا میگردند که نام خود را کشیده از طریق گل" یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری است.

بئاتریس, 31, بحباله نکاح در اوردن, Edoardo Mapelli Mozziدر یک سری مراسم روز جمعه 17 جولای در ویندسور پارک بزرگ در برکشایر انگلستان تنها 20 مهمانان در حضور یکی از آنها بود و پدر او که پا را از وظایف سلطنتی در نوامبر سال 2019 در میان رسوایی.

Prince Andrew Gave a Speech at Daughter Princess Beatrice’s Wedding Reception Amid Scandal
شاهزاده اندرو ریچارد WAINWRIGHT/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

"او می خواست او را در عروسی" خودی توضیح داد. "او راه می رفت پایین راهرو و انجام یک سخنرانی در پذیرش."

عروس که عینک, قدیمی, لباس توسط نورمن Hartnell در وام از مادر بزرگ او ملکه الیزابت دوم, تصمیم گرفتند برای نگه داشتن عکس های خود را با دوک یورک "برای مجموعه شخصی او" به جای انتشار آنها به مردم است. او اما به اشتراک گذاشتن عکس کنار مادر بزرگ و 94 و پدر بزرگ شاهزاده فیلیپ.

"ملکه و Bea توافق شده بود که برای جلوگیری از ایجاد بیشتر از یک هم بزنید و با آزاد کردن آنها برای عموم" منبع اضافه شده است.

اندرو 60 و نگهداری مشخصات پایین پس ارتباط خود را با اواخر مجرم جنسی به نور آورده بود در سال 2019. او همچنین متهم به تجاوز جنسی در اکتبر 2019 توسط ویرجینیا رابرتزاما اندرو را رد اتهامات در طول سی Newsnight مصاحبه زیر ماه.

یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در ماه جولای که اندرو تبدیل شده است "فوق العاده عصبی" پس از اپستین همدست Ghislaine ماکسول دستگیر شد در جولای 2. "که واقعا می ترساند او را" خودی گفت ما.

با وجود فشار منفی و گزارش می دهد که ایالات متحده دادستان درخواست یک مصاحبه با او اندرو یکی از معدود اعضای خانواده خواسته برای شرکت در نبراسکا را nuptials. شاهزاده خانم مادر سارا فرگوسن, خواهر پرنسس اوژنی و برادر در قانون جک Brooksbank نیز در آن حضور داشتند اما سلطنتی او عموزاده شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری (و همچنین همسران آنها) وجود ندارد.

Prince Andrew Gave a Speech at Daughter Princess Beatrice’s Wedding Reception Amid Scandal
شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ویلر بنجامین/جزوه/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

"Meghan Markle و شاهزاده هری حضور نداشتند عروسی, اما آنها تماس بئاتریس از قبل به او آرزو موفق باشید" خودی گفت ما. "پرنس ویلیام و دوشس کیت نیز به نام تبریک Bea."

به عنوان بئاتریس راه می رفت پایین راهرو با پوشیدن همان تاج ملکه donned در سال 1947 روز عروسی داماد, پدر و مادر, Alessandra Mapelli Mozzi و Nikki Williams-الیسو همچنین ادواردو را Wolfie نیز حضور داشتند با 5 سال خدمت به عنوان بهترین مرد به پدر خود.

عروسی که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یک سخنگوی کاخ گفت: ما در ماه مارس که جفت بودند "بسیار به دنبال به جلو به ازدواج" اما آنها نمی خواهید را به هر گونه "خطرات غیر ضروری" در میان گسترش ویروس.

زن و شوهر اعلام کرد نامزدی خود را در ماه سپتامبر سال 2019 پس از Edoardo ظهور این سوال در حالی که جفت شد تعطیلات در ایتالیا. ما تایید کرد در ماه نوامبر سال 2018 که بئاتریس بود دوستیابی اموال سرمایه دار خیلی مهم.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب