ثبت آگهی تبلیغاتی - نه برای همه

هرچقدر شما بیشتر خود را به دیگران معرفی کنید، بیشتر در ذهن افراد می مانید و به رشد کسب و کارتان کمک خواهید کر

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

هرچقدر شما بیشتر خود را به دیگران معرفی کنید، بیشتر در ذهن افراد می مانید و به رشد کسب و کارتان کمک خواهید کرد. در ضمن بهتر است در متن آگهی خود نیز از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید. شما می توانید از طریق لینک آگهی رایگان ، آگهی استخدام خود را ثبت نمائید . به آنها قیمت بدهید و آنها را مشتری وفادار خود کنید. همین قصه در تبلیغات آنلاین هم صادق است و حتی برخی کسبوکارها قیمت کلیک بیشتری برای سایتهای محبوب در پنل یکتانت تعیین میکنند تا حتماً نمایش بگیرند. در مثال پایین، نمودار بالا تعداد کلیک هایی که برای قیمتهای مختلف تخمین زده شده است را نشان میدهد. یعنی تلاش میکنید تعداد افراد بیشتری بیلبورد شما را ببینند تا به هدف خود بیشتر نزدیک شوید. متن آگهی شما باید به شکلی باشد که کاربر پسند باشد و به این صورت بتوانید مخاطبان بیشتری را تحت تاثیر خود قرار دهید. سایت آگهی نیچ یا در اصطلاح نیچ مارکتینگ (Niche Marketing)، برای درج آگهی ها خیلی تخصصی تر نسبت به گروه سایت آگهی تخصصی می باشد. بیشتر مردم در زمان کار و یا حتی گردش و تفریح، زمان زیادی در طول روز را در فضای اینترنت سپری می کنند و هر روز نیز به آمار کاربران اینترنتی اضافه می شود، لذا اینترنت یک مکان بسیار مناسب و موثر برای تبلیغات می باشد.

لازم به ذکر است که دیوار علاوه بر وبسایت دارای اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و iOS نیز می باشد و کاربران موبایلی نیز می توانند از طریق تلفن همراه از آن استفاده کنند. یکی از ویژگیهای طرفداری این است که به کاربران خود اجازه میدهد با هم گفتوگو کنند و پستها و نظرات خود را در فروم آنها با دیگران به اشتراک بگذارند. تعامل کاربران طرفداری در کنار بازدید روزانهٔ قابلتوجه آن باعث شده است به یک محل عالی برای تبلیغات تبدیل شود. درج آگهی در بهترین سایت معرفی کسب و کار و تبلیغ کسب و کار در گوگل برای شما بسیار خوشایند است شما اگر بروی تعدادی از کلمات کلیدی پر بازدید گوگل ورودی دریافت کنید کسب و کار شما به یک رقیب اصلی در آن زمینه تبدیل میشود. باید دقت داشت که عضویت و درج آگهی در سایت های تبلیغاتی رایگان هزینه ای برای آگهی دهنده ندارد و تنها در صورتی که بخواهند از شرایط و امکانات بیشتر آگهی های ویژه استفاده کنند، نیاز به پرداخت هزینه می باشد.

در راه کلی بیلبورد تبلیغاتی هست که اصلاً به آنها توجه نمیکنید؛ اما در همان شرایط اگر گرسنه باشید، رفتارتان کاملاً تغییر میکند. هرقدر تبلیغات بیشتر دیده شود، شانس بیشتری برای جذب کسی که ویژگیهای او شبیه مشتری ایدئال است، بیشتر میشود؛ چه راه بیدردسری مثل تبلیغات کلیکی سراغ دارید؟ قبل از هرچیزی باید به ارزیابی ویژگیهای جمعیتشناختی و رفتار بازدیدکنندگان سایتهای تبلیغاتی پربازدید بپردازید. اصلاً چرا اگر فروشگاه یا خدماتی دارید؛ حتماً باید در شیپور یک فروشگاه برایش بسازید؟ چنین موضوعی برای شرکت هایی که محصولی دارند و این محصول تنها به یک جنسیت یا گروه سنی خاص مرتبط است بسیار مفید خواهد بود. نیازمندیهای روزنامهٔ همشهری در گذشته، روزانه میزبان هزاران تبلیغ مختلف بود. سکههایی با تصاویر و نمادهای حک شده از دلاوریها و قدرتمندیهای امپراطوری روم که به شکل گستردهای میان مردم رد و بدل میشد، نمونهٔ خاصی از تبلیغات تودهوار در آن زمان بود. همه سایت هایی که آگهی تبلیغاتی شما را به صورت رایگان منتشر میکنند، مدت زمان کوتاهی را به بررسی آگهی شما اختصاص میدهند تا محتوای تبلیغاتی شما با قوانین سایت مغایرت نداشته باشد.

نکات مهم که برای استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان که در ادامه با شما در میان میگذاریم کمک میکنند که آگهی تبلیغاتی شما اثر بخشی بهتری داشته باشد، پس آنها را به خاطر بسپارید. سایت نیاز روز را می توان پس از دیوار و شیپور، برترین سایت ثبت آگهی رایگان در موضوعات مختلف به حساب آورد. 8- هیچ گاه به تصور اینکه در رقابت نگارشی شرکت می کنید، آگهی خود ننویسید. روش اول اینکه شما یک بانک ایمیل دارید و پیام خود را از طریق این بانک به افراد ارسال میکنید. به همین دلیل است که صاحبان کسبوکار - چه آنلاین و چه آفلاین - به این روش روی آوردهاند. یک تبلیغ خوب به ما میگوید چه چیزی نیاز داریم، قبل از اینکه ما به آن فکر کنیم. حالا باید تصمیم بگیرید که چه نوع کمپینی می خواهید. در ادامه این مطلب از پونه مدیا قصد داریم ابتدا نکاتی را در خصوص منتشر کردن تبلیغات در این سایت ها با شما در میان بگذاریم و سپس به سراغ سایت های تبلیغاتی رایگانی که می توانید از آن ها استفاده کنید برویم. در این مقاله، شما را با ۱۴ سایت پربازدید آشنا میکنیم و سپس نحوهٔ تبلیغات در آنها و پارامترهایی را که باید هنگام انتخاب سایت مناسب خودتان در نظر بگیرید، بررسی خواهیم کرد؛ پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد منبع بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402