آخرین: ادیان گروه دارای افروزی در خارج از سنت جان

1 / 11امریکا تظاهرات سان فرانسیسکوآنجلا رز, مرکز, راهپیمایی گروهی با فعالان و suppoters بزرگ بزرگراه در ساحل ا

توسط KETABKHOOOON در 26 خرداد 1399
1 / 11

امریکا تظاهرات سان فرانسیسکو

آنجلا رز, مرکز, راهپیمایی گروهی با فعالان و suppoters بزرگ بزرگراه در ساحل اقیانوس در سان فرانسیسکو شنبه 14 ژوئن 2020 در اعتراض به این روز یادبود مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط پلیس مینیاپولیس. (AP Photo/جف Chiu)

بالای ساعت:

— یک گروه از رهبران ادیان برگزار شد دعای خارج از سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است.

— مادر Trayvon Martin پیوست صدها نفر از تظاهر کنندگان در یک تجمع در مرکز شهر میامی است.

— حداقل هفت مینیاپولیس افسران پلیس را ترک کرده اند و یکی دیگر از هفت در فرایند استعفا.

— افسر پلیس به ضرب گلوله در لاس وگاس اعتراض فلج کرد.

— تولسا در بخش بهداشت و درمان مدیر آرزوها مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن برنامه ریزی کمپین تجمع به دلیل افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

___

یک گروه از رهبران ادیان برگزار شده شب زنده داری نماز جمعه خارج از سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد ژوئن 1 ظاهر است که موجب انتقاد پس از معترضان به زور پاک از این منطقه است.

ایمان رهبران به نمایندگی از چندین فرقه های مسیحی را به عنوان به خوبی به عنوان یهودی و مسلمان و هندو و سیک مذاهب خطاب به یک جمعیت چند ده نفره در لبه به تازگی به نام Black Lives Matter پلازا با یک پیام نژادی عدالت است.

"دولت می ایستد تحت داوری خدا و بنابراین باید پاسخگو برای محافظت از بی گناه, تضمین آزادی های اساسی و آزادی و برقراری عدالت و برابری", گفت: اسقف LaTrelle Easterling رهبر بالتیمور-واشنگتن در کنفرانس United Methodist Church.

در میان سخنرانان در سنت جان بود کشیش ویلیام باربر رهبر مردم فقیر مبارزات جنبش به نمایندگی از درآمد آمریکایی ها که همچنین خطاب به خدمات روز یکشنبه در کلیسای جامع ملی واشنگتن.

___

میامی — مادر Trayvon Martin پیوست صدها نفر از تظاهر کنندگان در یک تجمع در مرکز شهر میامی در روز یکشنبه خواستار برابری نژادی پس از مرگ جورج فلوید ماه گذشته به دست یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا.

Sybrina Fulton به تظاهرکنندگان پیوستند که انجام شده نشانه هایی است که خواندن "Stop Killing ما" و "ما همه برابر" در مشعل از دوستی 60 ساله بنا به عنوان یک بنای تاریخی استقبال beacon به این شهر آمریکای لاتین و کارائیب ، اعتراض سازمان یافته توسط چندین کلیسا یکی از چندین سراسر فلوریدا در روز یکشنبه.

فولتن را غیرمسلح و پسر Trayon مارتین کشته شد توسط یک محله سازمان دیده بان داوطلب جورج زیمرمن در حالی که راه رفتن را از یک مرکزی فلوریدا فروشگاه رفاه در سال 2012. نوجوان را کشته و به کمک گیاه دانه های سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بزرگ شد که پس از مرگ مایکل براون در فرگوسن میسوری و اریک گارنر در نیویورک است.

Fulton در حال حاضر در حال اجرا برای یک صندلی در میامی-Dade هیئت شهرستان کمیسیون.

در یک نقطه تظاهرکنندگان به انتظارنشسته بودند تا پرچم ایالات متحده که املای "مقاومت" در مسدود کردن خیابان مرکز شهر.

در این نزدیکی هست در یک جداگانه اعتراض ده ها تن از پلیس هواداران دست تکان دادند پرچم و شعار می دادند "ما از پلیس!" در پارک Bayfront در مرکز شهر میامی است. در یک نقطه حدود سه ده افسران دوچرخه سوار توسط معترضان و داد بالا و سپاس به هواداران که تحسین و عکس گرفت.

___

حداقل هفت مینیاپولیس افسران پلیس را ترک کرده اند و یکی دیگر از هفت در فرایند استعفا با استناد به عدم حمایت از بخش و شهرستان به عنوان رهبران اعتراضات بیش از جورج فلوید مرگ افزایش یافت.

فعلی و سابق ماموران گفت: مینیاپولیس استار تریبیون که افسران ناراحت هستند با شهردار یعقوب فری تصمیم به ترک سوم حوزه ایستگاه در طول تظاهرات.

تظاهرکنندگان مجموعه ساختمان در آتش پس از افسران چپ. معترضان همچنین به پرتاب آجر و توهین در افسران متعدد ماموران و معترضان مجروح شده اند و دولت راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی رسیدگی به بخش.

در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر گفت: سی ان ان روز یکشنبه بخش "فاسد به ریشه."

Mylan ماسون بازنشسته مینیاپولیس افسر و استفاده از نیروی متخصص می گوید افسران احساس نمی مینماید.

___

لاس وگاس — یک افسر بود که به ضرب گلوله در سر در لاس وگاس در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس فلج از گردن به پایین بر روی یک دستگاه تهویه و قادر به صحبت می کنند.

افسر Shay Mikalonis به ضرب گلوله کشته شد در تاریخ 1 ژوئن در اعتراض به مرگ فلوید در دست پلیس است.

افسر خانواده منتشر شد بیانیه چهار شنبه از طریق پلیس گفت: 29 سال انتظار برای ماندن در ونتیلاتور.

او شده است به طور آزمایشی پذیرفته شده در ستون فقرات مرکز توانبخشی.

دادستان متهم 20 ساله به عمد تیراندازی Mikalonis طی کردند. یک قاضی که بررسی شواهد و مدارک در ژوئن 5 جلسه دادگاه گفت که پلیس تصویری را نشان می دهد ادگار سمنیگو "راه رفتن با گرفتن اسلحه و شلیک ... در افسران."

او به اتهام اقدام به قتل و حال برگزار شد در ازای 1 میلیون دلار است.

منصوب مدافع عمومی می گوید سمنیگو اعتراف گناه نیست.

___

سیاتل — تظاهرات بزرگ در سیاتل بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی را دوباره گرفتار ملت چشم اما تظاهرات شده اند بخشی از این شهر پس از مدت کوتاهی پس از آن تاسیس شد و در سال 1851.

این هفته تظاهرات بنا کردن چند بلوک در نزدیکی مرکز شهر سیاتل.

آنها نام این منطقه را "کاپیتول هیل خودمختار منطقه" خواستار اصلاحات گسترده و مواجه انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آنها را به نام آنارشیست اشغالگران.

مشابه توصیف سیاتل تظاهرات استفاده شده است برای بیش از 100 سال کشش از بزرگ کارگری اعتصاب قبل از جنگ جهانی اول به سال 1999 سازمان تجارت جهانی تجارت شد.

آخرین اعتراض کانون همچنین به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل اشغال, اعتراض, منطقه, شده, صلح آمیز, تا کنون, سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: CBS' "چهره ملت" در روز یکشنبه.

او می خواهد ماموران به بازگشت به حوزه بدون ایجاد "چیزی که devolves به یک نیروی وضعیت است."

___

شیکاگو — یک گزارش منتشر شده می گوید مردم سیاه و سفید ساخته شده تا 75 درصد از افراد دستگیر شده در شیکاگو به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد در محل قرار داده و دنبال تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است.

شیکاگو سان تایمز تحليل پلیس اطلاعات از پنج روز مقررات منع رفت و آمد اعمال مارس 30 و برداشته ژوئن 7.

در حالی که اختلاف در شیکاگو که در آن مردم سیاه و سفید هستند و حدود 30 درصد از جمعیت شد انتقاد از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت ایلینوی است.

یک سخنگوی پلیس شیکاگو می گوید بخش اجرای مقررات منع رفت و آمد بود "جهانی" بدون در نظر گرفتن نژاد یا محله.

___

TULSA, Okla. — مدیر تلسا وزارت بهداشت می گوید او بخواهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن برنامه ریزی کمپین تجمع در تولسا به دلیل افزایش اخیر در تعدادی از coronavirus موارد است.

بروس پیکان گفت: Tulsa جهان است که این یک افتخار برای رئیس جمهور به می خواهید برای آمدن به این شهر گفت که او نگران حفاظت از هر کسی که مراجعه کننده زیادی داخل رویداد.

"من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن امروز است." دارت گفت: Tulsa World.

"من فکر می کنم آن را یک افتخار برای تولسا به رئیس جمهور نشسته می خواهید به می آیند و بازدید از جامعه ما, اما نه در طول یک بیماری همه گیر" پیکان گفت.

"من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی."

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تجمع در 19,000-صندلی BOK مرکز در روز شنبه. اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت روز یکشنبه گزارش داد 158 مورد جدید از coronavirus را تایید کرد در مجموع در این دولت به 8,231 موارد است.

___

یک گروه از حدود 100 نفر — برخی از حمل اسلحه و بیس بال خفاش ها — جمع آوری در اطراف مجسمه کریستف کلمب در فیلادلفیا بیش از آخر هفته گفت: آنها در نظر گرفته شده برای محافظت از آن را از خرابکاری در میان تظاهرات اخیر.

گروه خوشه در اطراف مجسمه در مارکونی پلازا در روز شنبه.

"این امر می تواند بیش از بدن مرده قبل از آنها به این مجسمه" آنتونی دکتر ruggier, 41 گفت: در Philadelphia Inquirer. "این بخشی از تاریخ است."

شهردار جیم کنی را محکوم کرد "گروه از افراد مسلح 'حفاظت'" مجسمه در توییتر پست در روز یکشنبه.

در ضمن سه نفر متهم در این خرابکاری از کریستف کلمب مجسمه در پراویدنس, رود آیلند.

در پاسخ گفت: ماموران آنها را دیدم دو نفر اجرا به سمت مجسمه شنبه اولیه و پرتاب اشیاء که در سمت چپ رنگ هایش در محافظ سطح در اطراف این بنای تاریخی است.

دو فرار کرد و دستگیر شدند و در مدت کوتاهی پس از, عنوان, مرد, پلیس می گویند رانندگی ماشین. هر سه چهره یک جنایت اتهام هتک حرمت از یک بنای تاریخی و توطئه است.

___

تاهلکواه, Okla. — چروکی ملت حذف دو متفق بناهای تاریخی که قرار داده شده در آن کنگره مربع نزدیک به یک قرن پیش توسط دختران کنفدراسیون.

یک جرثقیل حذف دو بناهای تاریخی از کشور قبیله ای ستاد در تاهلکواه روز شنبه در حالی که مدیر ارشد چاک Hoskin جونیور تماشا.

"این دشوار است به داستان ما زمانی که ما غیر هندی محور آثار صحبت کردن در مورد کنفدراسیون, زمانی که آنها خوش آمد می گوید مردم به عنوان آنها می آیند به ما چروکی ملت موزه" Hoskin در بیانیه ای گفت. "آن زمان برای یک تغییر است."

این آثار شامل یک چشمه یاد مؤتلفه سربازان و ژنرال ایستاده Watie که اختصاص داده شده بود در سال 1913 و دوم گرانیت یادبود تجلیل Watie اختصاص داده شده در سال 1921.

کنگره مربع در مرکز شهر تاهلکواه خانه اصلی چروکی ملت دادگاه است که تبدیل به یک چروکی موزه تاریخ.

با توجه به Cherokee, ملت, سایت به 13 مختلف آثار مختلفی با روابط چروکی تاریخ که بنا قبل از قبیله اصلاح مالکیت در سال 1979.

چروکی کشور در حال برنامه ریزی به کمیسیون یک پروژه هنری به صورت مربع اختصاص داده شده به دنباله اشک همراه است که هزاران نفر از آمریکایی های بومی جان خود را در طول حذف اجباری از سرزمین آبا و اجدادی شرق رودخانه می سی سی پی.

___

برلین — تظاهر کنندگان در حال تشکیل یک برنامه ریزی 9 کیلومتر (5½ مایل) زنجیره ای در برلین در یک پیام علیه نژادپرستی در میان طیف وسیعی از علل دیگر.

سازمان از روز یکشنبه "تفکیک" تظاهرات گفته شد نیاز به شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک و معترضان نیز خواسته اجتماعی را حفظ فاصله.

آنها در ارتباط با روبان های رنگی تشکیل آنچه سازمان به نام "روبان همبستگی" که کشیده شرقی از دروازه براندنبورگ به Neukoelln محله است. پلیس گفت: مردم در ظاهر به نگه داشتن با پروتکل های ایمنی.

برلین به تازگی برداشته coronavirus مربوط به محدودیت در تعداد افرادی که می توانند به شرکت در تظاهرات هر چند مردم هنوز هم نیاز به نگه داشتن حداقل 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا ،

___

میلان — معترضان ناخوانا "متجاوز" و "نژادپرستانه" در مجسمه اواخر نگار ایتالیایی که تا به حال اذعان کرد که تا به حال 12 سال اریتره عروس در حالی که مستقر در مستعمره در 1930s.

مجسمه Indro Montanelli داخل یک میلان پارک که نام خود را خرس بوده است flashpoint در ایتالیا سیاه زندگی مسائل تظاهرات که قرار داده اند تجدید تمرکز بر ایتالیا استعماری گذشته است. فعالان همچنین فشار برای ایتالیا به اعطای اتوماتیک شهروندی به کسانی که متولد شده در ایتالیا به پدر و مادر که اقامت دائم.

Montanelli که در سال 2001 در 92 یکی از ایتالیا بیشترین احترام روزنامه نگاران توسط افتخار وین مبتنی بر مطبوعات بین المللی موسسه در سال 2000 به عنوان میان 50 جهانی آزادی مطبوعات قهرمانان. اشاره کرد خبرنگار جنگ او وقایع معاصر ایتالیا از آن دوران استعمار از طریق فاشیسم ایتالیا را پس از جنگ بازسازی و مبارزه با فساد رسوایی که لغو سیاسی ایتالیا کلاس در 1990s.

در سال 1977 او به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار در, پاها, توسط, تیپ قرمز داخلی در گروه تروریستی. او همچنین مربی است روزنامه نگاران ایتالیایی.

___

NEW ORLEANS — اعتراض به پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از یک مالک که در سمت چپ بخشی از ثروت خود را به نیواورلئان' مدارس و سپس آنها را در زمان باقی مانده به رودخانه می سی سی پی و نورد آن را بانک ها به آب است.

تخریب شنبه بخشی از سراسر کشور تلاش برای حذف آثار به کنفدراسیون و یا با لینک کلیک کنید برای برده داری به عنوان کشور چنگ زدن با اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

پلیس در بیانیه ای گفت شنبه که تظاهرکنندگان در Duncan پلازا است که به طور مستقیم در سراسر خیابان از شهر کشیده و سینه به خیابان ها پر شده آن را بر روی کامیون ها و زمان آن را به رودخانه می سی سی پی که در آن آنها را گرفتم. دو نفر بودند که رانندگی کامیون حمل و نقل مجسمه بودند دستگیر شده توسط پلیس گرفته و به مقر پلیس, مقامات گفت. نام آنها داده نمی شد در این بیانیه است.

پلیس نمی شناخت سینه اما رسانه های محلی شناسایی آن به عنوان یک تصویر می کشد جان McDonogh. هنگامی که او درگذشت McDonogh چپ بخش زیادی از پول خود را به نیواورلئان و بالتیمور برای مدارس و بسیاری از مدارس در نیواورلئان بعد از او به نام.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد که ده ها تن در اطراف مجسمه نیم تنه که نشسته بر روی یک پایه در حالی که برخی از مردم کشیده بر روی یک طناب گره خورده به سینه و دیگری آن را ضربه.

به عنوان مجسمه نیم تنه tilts و سپس سقوط به زمین جمعیت به سلامتی. یکی دیگر از فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت به تماشای این مجسمه نورد پایین rocky بانک ها از رودخانه می سی سی پی و به آب است.

شهردار LaToya Cantrell گفت: در یک صدای جیر جیر که در شهرستان "رد خرابکاری و تخریب املاک شهرستان. آن را غیر قانونی است."

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب