مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا اخراج از مهاجر و جوانان با استناد به ویروس

1 / 2شیوع ویروس کودکان مهاجرفایل - مارس 4, 2020, فایل, عکس, Guatemalans اخراج از ایالات متحده موج از یک اتوبوس

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399
1 / 2

شیوع ویروس کودکان مهاجر

فایل - مارس 4, 2020, فایل, عکس, Guatemalans اخراج از ایالات متحده موج از یک اتوبوس پس از ورود در La Aurora, فرودگاه, در, Guatemala City. مرز ایالات متحده سازمان به سرعت اخراج حدود 600 کودک مهاجر در ماه آوریل پس از آژانس های فدرال آغاز منع ادعای پناهندگی در مرز جنوبی با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس. (AP Photo/Moises کاستیلو فایل)

هوستون (AP) — جوان مهاجران و پناهجویان شنا در ریو گراند و clamber به برس متراکم از تگزاس. بسیاری از آنها که چپ آمریکای مرکزی را در خود و دیگران فرستاده شد همراه با پدر و مادر از اردوگاه های پناهندگان در مکزیک است. آنها به عنوان جوان به عنوان 10.

تحت قانون ایالات متحده آنها به طور معمول خواهد بود و مجاز به با خانواده زندگی می کنند در حالی که خود را در موارد وزش مهاجرت از طریق دادگاه ها. به جای تهمت و دولت به سرعت اخراج آنها را تحت اضطراری بیانیه با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس با 600 اخراج افراد زیر سن قانونی در ماه آوریل به تنهایی.

اخراج آخرین دولت اندازه گیری با هدف جلوگیری از ورود کودکان مهاجر پس از دیگر برنامه ها مانند پس از-لغو "تحمل صفر" سیاست که منجر به هزاران نفر از خانواده جداسازی.

مرز سازمان می گویند که آنها را مجبور به محدود کردن ادعای پناهندگی و عبور از مرز در طول همه گیر برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. مهاجران طرفداران تماس بگیرید که بهانه ای برای توزیع با فدرال برای حمایت از کودکان است.

در مصاحبه با آسوشیتد پرس دو به تازگی اخراج نوجوانان گفت: مرز عوامل آنها گفته نمی شود آنها مجاز به درخواست پناهندگی است. آنها قرار داده شده در سلول های انگشت نگاری و با توجه پزشکی. پس از چهار روز آنها پرواز بازگشت به کشور خود از گواتمالا. AP است خودداری نوجوانان نام آخرین برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

June 16, چپ گواتمالا به امید رسیدن به ایالات متحده در نهایت به کار و کمک به خانواده اش. پدر او با این نسخهها کار در یک مزرعه اما این کافی نیست.

"ما به سختی خوردن," او گفت:.

خانواده او قرض $13,000 به پرداخت یک قاچاقچی و ماه بعد او عبور غیر قانونی. مقامات بعد او را به زندان در ماه آوریل در تگزاس stash house, او گفت:.

"من بپرسید به صحبت کردن با برادر من به خاطر او می خواست برای به دست آوردن یک وکیل چرا که او می خواست برای مبارزه با من در مورد" او گفت:. "اما آنها به من گفت که آنها به مردم اجازه صحبت کردن با هر کسی. مهم نیست که چقدر من مبارزه آنها نه اجازه دادن به هر کسی بماند."

او در حال حاضر تحت قرنطینه در خانه و خانواده خود را.

به طور مشابه, اسوالدو, 17 گفت: عوامل نمی خواهد اجازه دهید او را پدر خود را. او با کودکان دیگر در یک اتاق سرد و صادر فویل پتو به عنوان به خوبی به عنوان یک ماسک جدید و جفت دستکش هر یک از چهار روز او در بازداشت است.

کسی که در زمان درجه حرارت خود را قبل از او تبعید شد اما او نبود تست شده برای coronavirus تا زمانی که او پشت در گواتمالا. اوسوالدو داده شد هیچ مهاجرت مدارک فقط گزارش پزشکی از آزمون خود را.

"من فکر می کردم آنها به من کمک کند و یا اجازه دهید من مبارزه من در مورد" اوسوالدو گفت: "اما نه".

10-ساله پسر بچه و مادر خود آنها AP نیست شناسایی زیرا او ترس قصاص برای زبان عمومی صرف ماه ها در یک کثیف در اردوگاه Matamoros, مکزیک سراسر از Brownsville, Texas, انتظار برای مهاجرت دادگاه تاریخ زیر برگ برنده دولت برنامه شناخته شده به عنوان "باقی می ماند در مکزیک است."

زمانی که او از دست داد تصمیم اولیه او تصمیم گرفت او خواهد بود بهتر است به طور موقت با برادرش در ایالات متحده است. او به تماشای او شنا در ریو گراند.

زن در انتظار او خواهد بود درمان همان است که قبل از زمانی که این کودکان بودند توسط گشت مرزی ایالات متحده گرفته شده و به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و امکانات احتمالی برای قرار دادن با یک اسپانسر معمولا نسبی است.

اما مادر شنیده ام هیچ چیز تا شش روز بعد هنگامی که خانواده او موفق به دریافت یک تماس از یک پناهگاه در هندوراس.

"آنها پرتاب کرده بود او را به هندوراس," او گفت:. "ما هیچ چیز نمی دانم."

پسر در حال حاضر زندگی با یک عضو خانواده در پایتخت, Tegucigalpa. یکی دیگر از بستگان موافقت کرده است تا او را دوباره به خانواده روستایی اگر مادر را برمی گرداند به مراقبت از او را. اما او ترس او شریک سابق که مورد آزار قرار گرفته و تهدید هر دو آنها است.

"او نمی خواهید به غذا خوردن. همه او می کند این است که گریه گفت:. "من هرگز تصور آنها ارسال خواهد او را به عقب وجود دارد."

مورد خود را برای اولین بار منتشر شده توسط ایسنا.

امی کوهن یک روانپزشک است که با این نسخهها کار با خانواده و منجر به حمایت از گروه هر یک به انتقاد از دولت درمان از دیگر کودکان است.

"این پسر رفته از طریق چندین صدمات پایان دادن به با تجربه بودن قرار داده بر روی یک هواپیما خود را و پرواز به یک کشور که در آن هیچ کس می دانست که او در حال آمدن بود," او گفت:.

تحت 2008 ضد قاچاق و قانون فدرال دادگاه حل و فصل شناخته شده به عنوان فلرس توافق کودکان از کشورهای دیگر از کانادا و مکزیک باید دسترسی به مشاوره حقوقی و نمی توان بلافاصله اخراج. آنها همچنین قرار است منتشر شود به خانواده در ایالات متحده و یا در غیر این صورت برگزار می شود در حداقل محدود تنظیم امکان پذیر است. قوانین در نظر گرفته شده برای جلوگیری از کودکان از بدرفتاری و یا افتادن به دست جنایتکاران.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی شروع به اخراج در اواخر ماه مارس با استفاده از اورژانس به عنوان توجیهی برای بی توجهی به فلرس قوانین. CBP گفت: آن را پردازش 166 کودکان در ماه گذشته به عنوان "بدون همراه" افراد زیر سن قانونی به معنی آنها می توان به HHS جوانان برگزاری امکانات و مجاز به اقامت در ایالات متحده حداقل به طور موقت و باقی مانده 600 اخراج شدند.

اما HHS می گوید آن را دریافت فقط 58 افراد زیر سن قانونی بدون همراه در ماه آوریل است. سخنگویان هر دو سازمان بودند بلافاصله قادر به رسیدگی به اختلاف.

CBP می گوید آن معاف کودکان از اخراج در یک "مورد به مورد و بر اساس جمله هنگام بازگشت به کشور ممکن نیست و یا یک عامل مظنون قاچاق و یا می بیند نشانه ای از بیماری است." یک سخنگوی آژانس کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

CBP اقدام کمیسر Mark Morgan هفته گذشته گفت که ایالات متحده ممکن است به اخراج مهاجران حتی به عنوان متحده شروع به سهولت coronavirus محدودیت.

در ضمن به عنوان ویروس از طریق مهاجرت بازداشتگاه های ایالات متحده به این کشور اخراج کرده است حداقل 100 نفر با COVID-19 به گواتمالا از جمله افراد زیر سن قانونی.

میشل Brané, مدیر گروههای حقوق زنان پناهنده کمیسیون گفت: این ویروس بهانه ای برای اخراج کودکان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند آنها را در اعتراف و هنوز هم مقابله با گسترش آن از طریق اقداماتی مانند دما کنترل و قرنطينه.

"در قلب آن," او گفت: "این همیشه در مورد تلاش برای جلوگیری از دسترسی به حفاظت از کودکان و خانواده ها و پناهجویان."

__

پرز D. گزارش از گواتمالا سیتی ،tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب