زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به خشونت گرایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود فقط به آنچه که او می خواهد

به عنوان دو ماه از اعتراض به گسترش در سراسر آمریکا پس از کشتن جورج فلوید من خودم پاره بین پشتیبانی از علت نژاد

توسط KETABKHOOOON در 10 مرداد 1399

به عنوان دو ماه از اعتراض به گسترش در سراسر آمریکا پس از کشتن جورج فلوید من خودم پاره بین پشتیبانی از علت نژادی عدالت و خشم در چشم انداز از شیشه شکسته, فروشگاه جبهه غارت کسب و کار و سوخته در ساختمان به سمت چپ در پی آن است.

ممکن است آن را غیر ممکن است برای apportion مسئولیت تخریب و خشونت بین زندگی توجه معترضان و خارج اپورتونيست. که گفت: در حالی که بسیاری از اعتراض مسالمت آمیز وجود دارد هیچ کمبود, گزارش عکس و فیلم از معترضان با پرتاب بطری در پلیس درخشان لیزر در چشم خود, پاره کردن قطعه از دادگاه فدرال در پورتلند اورگان و تلاش برای تنظیم این ساختمان در آتش است.

آنچه در آغاز به عنوان صالح تظاهرات در پاسخ به این توجیه قتل یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس را تا حدی بدل در بعضی از نقاط به شورش توسط مردم خشمگین.

اگر ترکیبی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus به حال مردم مجبور به خاموش کردن تلویزیون خود را برای دو ماه گذشته در تلاش برای حفظ سلامت عقل خود را تنظیم پشت در امروز خواهد به مردم کمی ایده چه چیزی باعث هرج و مرج بازی در خیابان پورتلند. چرا که پس از آن ماموران فدرال در رفت, شده است وجود دارد اندک بحث در مورد درمان ناعادلانه آفریقایی آمریکایی ها اغلب در دست پلیس و تعداد زیادی از بحث در مورد goon جوخه حول معترضان به بینام و وانت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است دستکاری دموکرات

قرار دادن مسائل حقوقی پیچیده کنار وجود دارد مقدار زیادی به انتقاد در مورد ناشناس ماموران فدرال در نظامی دنده چاشنی معترضان به بینام و وسایل نقلیه و رانندگی به مرده شب. اما دموکرات ها-مقاومت کنندگان-آمریکایی گام به عقب و دیدن تصویر بزرگتر: شما که دستکاری شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده است.

وجود دارد افزایش وحدت در سراسر سیاسی borderlines به این کشور صرف نه وحشیانه دقیقه تماشای یک افسر پلیس فشار زندگی از یک مرد سیاه و سفید به عنوان چهره اش فشرده شد به سیمان و خیابان در آمریکا انجامید. خام وحشت از فلوید کشتن ساخته شده آن قابل قبول برای کلمات "Black lives matter" برای فرار از حزب جمهوری خواه ،

این کارهایی نمایش همدلی از برخی از جمهوری خواهان برای افرادی که نگاه مانند آنها شده بود یک ضربه جدی به انتخاب مجدد کمپین که متکی بر نژادپرستانه پنهانی نفوذ, بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین و جان سخت طرفداران. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آنچه او بهترین کند: او شرکت تصمیم گرفتند عمومی روایت و تغییر آن به او فکر می کند او می تواند برنده.

Protesters on July 4, 2020, in Portland, Oregon.
معترضان در 4 ژوئیه سال 2020 در پورتلند اورگان است.

رئیس جمهور است و هیچ کنترل بیش از پلیس محلی. اما دادستان کل ویلیام Barr را تسلیم وزارت دادگستری استقلال و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ تعصب لطفا به رئیس خود اجازه داده اند تهمت به ارسال droves از اجرای قانون فدرال نمایندگی به شهرستانها تحت پوشش حفاظت از ساختمان های فدرال.

توسط طراحی به جای شرایط فدرال ماموران ارائه شد به عنوان طعمه. معترضان کشیده شد به فدرال در مبارزه با دنده مانند پروانه به یک شعله. زمانی که ماموران فدرال در پاسخ با نیروی معترضان در پاسخ با زور ساخته شده است که عوامل پاسخگویی حتی با نیروی بیشتر.

21 سابق امنیت رهبران: ما مخالف نظامی DHS استقرار در پورتلند

ما می تواند بررسی reams اعم از نوار ویدئو و بی حساب خونین معترضان در تلاش برای ارزیابی اینکه آیا هر یک از قوطی های گاز اشک آور, گلوله و هر باتون ضربت سخت زدن تحویل داده شد مناسب استفاده از زور و یا سوء استفاده. اما برای هر دقیقه از سی ان ان یا MSNBC اعتبار صرف شده است که تجزیه و تحلیل وجود دارد یک دقیقه کمتر به صرف بحث در مورد نیاز پلیس اصلاحات یک ویروس کشنده است که مواج در سراسر کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست به اندازه کافی آدرس یا.

خسته از مدل تخریب

امریکا transfixed در مبارزه بین داوود و جالوت. مغلوب ساختن پیشی جستن است بازیگران نبرد بین معترضان و اجرای قانون فدرال در همان راه او بازیگران "شاگرد" — با قهرمانان و خائنانی و مخاطبان است که نمی آن را می دانم در حال بازی است.

طنز این است که اجرای قانون فدرال در طول تاریخ ارائه شده جبران به محلی تعقیب است که موفق به برگزاری سفید افسران پلیس مسئول و غیر قابل توجیه خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. هنگامی که یک ایالت کالیفرنیا منصفه تبرئه افسران پلیس در سال 1991 و شتم رادنی کینگ این بود که وزارت دادگستری که در زمان غیر معمول مرحله از آوردن اتهامات فدرال از دولت اتهامات عنوان شده برای همان رفتار. و آن را در یک دادگاه فدرال مانند یک حمله در پورتلند که دو افسر پلیس شد و محکوم به زندان برای حمله به پادشاه.

هیچ مقاومت: مغلوب ساختن پیشی جستن است در پرسه زدن برای دشمنان کشور در شهرهای آمریکا. و کسی که او را متوقف خواهد کرد?

نود و پنج درصد از دموکرات ها حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی است. اما بسیاری از دموکرات ها نیز خسته از این گستاخ تخریب ناشی از تظاهرات. قانون اساسی محقق لورنس قبیله خود توصیف "عضو " مقاومت" به تازگی ساخته شده و توییتر درخواست به همه معترضان برای جلوگیری از تخریب.

تصاویر روزانه از هرج و مرج در خیابان ها هستند یک راه نجات برای مغلوب ساختن پیشی جستن تانک انتخاب مجدد مبارزه است. مردم طبعا وحشت زده بی ثباتی می آید که با اوباش از مردم trashing اموال و حمله به مأموران اجرای قانون — حتی اگر آن پیدایش یک فضیلت شود.

تصاویر اجازه داده اند تهمت به بازسازی خود به عنوان یک قانون و دستور رئیس جمهور در حالی که نقاشی دموکرات و presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به عنوان حمایت از تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است." و در حالی که بایدن به صراحت رد مفهوم defunding پلیس متوقف شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن از انتشار یک دلسردکننده آگهی های تلویزیونی از "بایدن را امریکا" که در آن ماشین را بر میدارد 911 تماس بگیرید و نشان می دهد ترک یک پیام به گزارش یک قتل است.

پورتلند استراتژی: نگاه سخت و ضرب و شتم بایدن. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت شهرستانها کمتر امن است.

حقوق مدنی و دموکراتیک رهبران نیاز به انجام آنچه آنها می توانند برای پایان دادن به تخریب و خشونت همراه در جریان تظاهرات. این یک زمان است برای متلاشی, پیام, انتقادات از ما نامزد و یا حرکت می کند که ارائه مهمات به تهمت و ایران.

بعد از 97 روز همه دست به دست در عرشه صرفه جویی در دیوان عالی کشور درایو خود را همسایه سالمندان به پای صندوق های رای, نور قرمز زنگ خطر آتش سوزی. این است که دموکرات ها در انتخابات را از دست بدهند. اما از دست دادن یک گزینه نیست. این نه اغراق می گویند آنچه که همه ما می دانیم: دموکراسی آمریکایی نمی خواهد زنده ماندن چهار سال دیگر تحت تهمت رژیم است.

Michael J. استرن عضو ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره از همکاران بود که دادستان فدرال برای 25 سال در دیترویت و لوس آنجلس. او در توییتر دنبال: @MichaelJStern1


شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از ما هیئت مدیره از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحهدر توییتر @usatodayopinion و ما روزانه در نظر عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به letters@usatoday.com.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: تظاهرات خشونت آمیز هستند یک راه نجات برای مغلوب ساختن پیشی جستن تانک انتخاب مجدد کمپین
tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن