جوهر کارشناسی ارشد Daniel Silva می رسد تقاضای معامله در کوری لا باری مرگ مورد

دانیل سیلوا رسیده است تقاضای معامله پس از مرگ از یوتیوب ستاره کوری لا باری در یک تصادف رانندگی در مه. این جوهر

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

دانیل سیلوا رسیده است تقاضای معامله پس از مرگ از یوتیوب ستاره کوری لا باری در یک تصادف رانندگی در مه.

این جوهر استاد ستاره, 27, التماس هیچ مسابقه به یک جنایت حساب ناخالص فضایی قتل نفس در پنج شنبه, جولای 14, با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه. او برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در اوت 13 و چهره به مدت چهار سال در زندان ایالتی.

Ink Master Daniel Silva Reaches Plea Deal in Corey LaBarrie Death Case
دانیل سیلوا و کوری LaBarrie سنبله; جریان: شاتر

TMZ منتشر شده در یکشنبه, جولای 15, که دادستان منطقه کاهش یافته و به یک قتل درجه دوم به اتهام به عنوان بخشی از سیلوا را درخواست کرد.

Us Weekly گزارش ممکن است که لا باری درگذشت در سن 25 پس از آسیب رنج می برند در یک تصادف. "آنها فرار به یک علامت توقف و یک درخت" پلیس لس آنجلس سخنگوی وزارت افسر تونی Im گفت: ما در زمان. "راننده در حال رفتن به بازداشت برای یک جرم و جنایت است."

سیلوا شد پشت چرخ از McLaren sports car زمانی که حادثه رخ داده است. این دو با حضور در لا باری جشن تولد پیش از آن در شب است. پلیس لس آنجلس بعد از تایید به ما که سیلوا دستگیر شد. گزارش پلیس گفت که راننده خارج شد خودرو پس از خراب و اقدام به ترک صحنه قبل از متوقف شدن توسط تماشاگران.

سیلوا بود که به اتهام قتل در ماه مه و رو به رو شده "ممکن است حداکثر مجازات حبس از 15 سال زندگی در زندان ایالتی."

واقعیت ستاره وکیل صحبت کرد پس از حادثه. "این یک تراژدی وحشتناک و دل ما به کوری خانواده و دوستان" مایک Cavalluzzi گفته TMZ در ماه مه. "ما در حال بررسی تمام شواهد و ذخیره خواهد شد و نظر زمان بعد. در حال حاضر این مهم است که همه درگیر است و با توجه به زمان و فضا به سرند."

در ماه مه لا باری پدر و مادر سیمون لا باری و Lissa برتون ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر سیلوا و همسرش, شرکت, Daniel Silva خالکوبی. آنها ادعا سیلوا بود "رانندگی وسیله نقلیه در یک سرعت بسیار بالا و غیر منطقی برای این بیماری است و در نقض قانون کالیفرنیا" و "موفق به استفاده مناسب و مراقبت در حالی که رانندگی وسیله نقلیه خود را" با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط ما.

اواخر اینترنتی شخصیت پدر و مادر نیز ادعا کرد که سیلوا بود "مست الکل و یا دیگر مواد ناشناخته" که آنها مدعی بودند ارائه شده توسط شرکت خود را. پلیس قبلا گفته است که یک آزمون هوشیاری در Silva انجام نشده بود چرا که او با عجله به بیمارستان به دلیل جراحات.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de