لانگ آیلند serial killer قربانی IDed 2 دهه بعد

این عکسي ارائه شده توسط Suffolk County, New York, اداره پلیس, پنج شنبه 28 مه سال 2020 نشان می دهد والری مک که

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399
این عکسي ارائه شده توسط Suffolk County, New York, اداره پلیس, پنج شنبه 28 مه سال 2020 نشان می دهد والری مک که رفت از دست رفته در سال 2000. Suffolk County پلیس گفت: این زن که قبلا به عنوان شناخته شده "جین سازمان حفاظت محیط زیست شماره 6" مشخص شد از طریق تبارشناسی ژنتیکی فن آوری است. او گذشته بود در سال 2000 در نزدیکی شهر آتلانتیک نیوجرسی زمانی که او بود 24. (Suffolk County Police Department طریق AP)

نیویورک (AP) — یک زن که اسکلتی باقی مانده بودند همراه حومه نیویورک ساحل بزرگراه در منطقه که در آن بدن از 10 نفر دیگر شده بود پهن شد شناخته شده به عنوان یک فیلادلفیا اسکورت که رفت از دست رفته از دو دهه پیش به پلیس گفت: روز شنبه.

Suffolk County پلیس گفت: این زن که قبلا به عنوان شناخته شده "جین سازمان حفاظت محیط زیست شماره 6" مشخص شد از طریق تبارشناسی ژنتیکی فن آوری به عنوان والری مک که او نیز رفت و توسط ملیسا تیلور و گذشته دیده می شد در سال 2000 در نزدیکی شهر آتلانتیک نیوجرسی.

تعیین قربانی هویت آورده وضوح برای یک مدت طولانی در حال اجرا طولانی جزیره رمز و راز است که جذب ملی عناوین برجسته بود واقعی جرم و جنایت نشان می دهد تلویزیون و موضوع اخیر Netflix فیلم کمیسر پلیس جرالدین هارت گفت.

"برای دو دهه والری مک خانواده و دوستان باقی مانده بودند برای یافتن پاسخ و در حالی که این است نتیجه آنها می خواستند ما امیدواریم که این به ارمغان می آورد برخی از احساس آرامش و بسته شدن" هارت در بیانیه ای گفت.

ماک به دنیا آمد و در سال 1976 دو روز خجالتی آمریکا جشن دویست ساله شد 24 ساله زمانی که او ناپدید شد. او هرگز گزارش به عنوان یک فرد از دست رفته, پلیس گفت:.

او باقی مانده بودند در دو مکان بیش از 40 مایل (65 کیلومتر) و یک دهه از هم جدا: در سال 2000 در منرویلل در نزدیکی که در آن لانگ آیلند تجزیه آن به دو چنگال و در سال 2011 نزدیک Gilgo ساحل که در آن باقی مانده از دیگران داشت. بسیاری از آنها جوان بودند زنانی که به روسپی.

ماک حداقل نفر دوم که باقی مانده بودند در بر داشت و همچنین در منرویلل. پلیس جمجمه از جسیکا تیلور a 20-year-old, فاحشه, که ناپدید شد در سال 2003 در نزدیکی Gilgo ساحل و بیشتر از بقیه بدن خود را در یک منطقه پوشیده شده از درخت از منرویلل.

وجود دارد هیچ رابطه خانوادگی بین مک و جسیکا تیلور با وجود ماک ملیسا تیلور مستعار پلیس گفت:.

2010 ناپدید شدن شنان گیلبرت 24 ساله و کارگر جنسی که از بین رفت پس از خروج مشتری از خانه با پای پیاده در ساحل, جامعه, بلوط, ساحل, باعث شکار که در معرض بزرگتر رمز و راز است.

ماه بعد یک افسر پلیس و جسد سگ شد و بدن او را در بیشه در امتداد اقیانوس پارک وی زمانی که آنها اتفاق افتاده است بر جای مانده از یک زن متفاوت. در روز سه نفر دیگر کشته شدند, همه در یک پیاده روی کوتاه از یکدیگر است.

توسط بهار سال 2011 این تعداد به حال صعود به 10 مجموعه از انسان باقی می ماند — هشت زن یک مرد و یک کودک نو پا.

محققان قادر به تعیین این که چه کسی مسئول همه مرگ و میر و یا اینکه تنها یک قاتل زنجیره ای و یا چند مظنون درگیر شدند. در طول سال آنها گفت: بعید است یک نفر کشته و قربانیان.

در ماه ژانویه پلیس نشان داد که قبلا منتشر نشده از عکس های حروف بر روی یک کمربند چرم سیاه و سفید — یا HM یا WH بسته به زاویه ای که آنها می گویند به کار گرفته شد توسط یک ناشناخته و مشکوک.

در پاییز گذشته مقامات دولتی به محققان چراغ سبز به درخواست اف بی آی برای استقرار تبارشناسی ژنتیکی یک تکنیک است که در آن پروفایل ژنتیکی در حال اجرا هر چند پایگاه داده برای پیدا کردن پتانسیل بستگان یک قتل قربانی و یا مشکوک. این است که تکنولوژی که منجر به مک را شناسایی, پلیس گفت:.

با استفاده از DNA محققان ایجاد یک سلسله مشخصات برای باقی می ماند و منجر آنها را به بستگان امکان پذیر است که در ارائه نمونه DNA اجازه داده است که برای شناسایی مثبت, پلیس گفت:.

"ما همچنان به استفاده از هر تحقیقی ابزار در دسترس به شدت بررسی این قتل" هارت گفت.

__

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار فرانک Eltman کمک به این گزارش.

__

دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب