نیک توپ شلیک شده توسط MTV شرکت مادر بیش از اظهارات ضد یهودی

Nick Cannon, Michael Buckner/انواع/شاترViacomCBS شرکت مادر از شبکه های تلویزیونی از جمله MTV و Nickelodeon در

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
Nick Cannon Fired by MTV Parent Company
Nick Cannon, Michael Buckner/انواع/شاتر

ViacomCBS شرکت مادر از شبکه های تلویزیونی از جمله MTV و Nickelodeon در پایان آن دهه ارتباط با نیک کانن پس از او ساخته شده است اظهارات ضد یهودی در پادکست خود را.

"ViacomCBS محکوم تعصب از هر نوع و ما قاطعانه محکوم کردن همه اشکال ستیزی" سخنگوی رسانه ها کنگلومرا در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در روز سه شنبه, جولای 14. "ما از صحبت با نیک کانن در مورد یک قسمت از پادکست 'کانن کلاس' در یوتیوب است که به ترویج نفرت گفتار و گسترش ضد سامی تئوری های توطئه است."

این بیانیه ادامه داد: "در حالی که ما از آموزش مداوم و گفت و گو در مبارزه با تعصب ما عمیقا مشکل که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودی ستیزی و ما فسخ رابطه ما با او. ما متعهد به انجام بهتر در پاسخ به حوادث از یهودی ستیزی و نژاد پرستی و تعصب است. ViacomCBS را بیشتر اطلاعیه ها در تلاش های ما برای مبارزه با نفرت از همه نوع."

توپ 39 شده بود یک عضو ویاکام خانواده از سال 1998 زمانی که او ساخته شده خود را در تلویزیون به نمایش Nickelodeon است که همه. پس از فرود خود را spinoff, نیک کانن نشان می دهدکه پخش در کودکان کانال کابل از سال 2002 تا 2003 او نقل مکان کرد بیش از MTV دیگر ویاکام متعلق به شبکه. وجود او میزبانی و اجرایی-تولید وحشی 'n را از سال 2005; MTV sketch comedy series گسترش به خواهر خود شبکه VH1 در تابستان 2019.

در ژوئن 30 قسمت از "توپ کلاس" بازیگر و کمدین مصاحبه با رپر ریچارد "استاد Griff" گریفینبود که اخراج از گروه دشمن پس از اظهارات ضد یهودی در سال 1989. توپ گفت: در این پادکست که مردم سیاه و سفید هستند "درست عبرانیان" در علاوه بر این به بحث در مورد چند ضد سامی تئوری های توطئه در مورد شناخته شده روچیلد بانکی ،

توپ اومد زیر آتش به عنوان یک نتیجه از نظرات و پاسخ دو بار به واکنش است عذرخواهی کرد. در اولین پاسخ که او به اشتراک گذاشته شده از طریق Facebook در دوشنبه, جولای 13, او نوشت: در بخشی از "هر کسی که مرا می شناسد می داند که من هیچ نفرت در قلب من و نه کینه توزی نیت. من چشم پوشی نمی کند بیان نفرت و نه گسترش نفرت و بس. ما در حال زندگی در یک زمان هنگامی که آن را مهم تر از همیشه برای ترویج وحدت و درک است."

رپر همچنین میزبان نقاب خواننده در فاکس که کاهش یافته است به نظر زمانی که ما هفتگی رسید مورد کانن آینده در مسابقه آواز.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب