بایدن تجاوز جنسی ادعا تقسیم دموکرات ها به جمهوری خواهان حمله با چنگال

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژبه اتهام سوء رفتار جنسی توسط تارا Reade در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن

توسط KETABKHOOOON در 21 اردیبهشت 1399
عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

به اتهام سوء رفتار جنسی توسط تارا Reade در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن باعث شده جدید خطوط گسل در درون حزب دموکرات به خصوص بین جناح چپ و استقرار.

Reade سابق مجلس سنا کارمند که متهم به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد از نظر جنسی آزار او در حالی که او مشغول به کار در دفتر خود در 1990s. بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را به صراحت رد اتهامات و عمده رسانه های خبری در ادامه به بررسی.

در ضمن لیبرال فعالان مردمی که به درگیری با میانه رو دموکرات و عضو ارشد حزب ارقام بیش از چگونه برای پاسخ به اتهامات. استدلال اغلب نقطه چگونه به دموکرات ها نزدیک قبلی با مشخصات بالا تجاوز جنسی اتهامات از جمله اتهام توسط کریستین Blasey فورد در برابر برت Kavanaugh در حال حاضر دیوان عدالت ستیز را تایید جلسات.

پیتر Daou یک استراتژیست دموکرات که استدلال می کرد که "دموکراتیک استقرار" نقل مکان کرد به فروختن Reade این اتهامات گفت: سه پایه جناح حال پدید آمده است.

مرتبط با: چه کسی است که تارا Reade و چه اتهامات او را در برابر جو بایدن?

"شما بایدن مخالفان در طرف و آنها در حال رفتن به در دست گرفتن این" Daou گفت که نیز وجود دارد که "چپ مترقی و چپ" که می خواهید برای دیدن Reade اتهامات را بیشتر جدی گرفته و سپس حزب دموکرات استقرار ارقام که در حال تلاش برای تضعیف Reade. به گروه دوم Daou گفت: "فقط کاملا وفادار ماندهاند به بایدن در حال حاضر نمی خواهد اجازه رفتن به طوری که آنها به دفاع از او در همه هزینه ها – حتی اگر این بدان معناست که به طور کامل از بین بردن #MeToo جنبش".

Daou با اشاره به این که زنان دیگر را متهم بایدن ناخواسته لمس کردن. در پاسخ به کسانی که اتهامات بایدن گفته است که او را بهتر به دیگران احترام شخصی فضاهای.

جمهوری خواهان شده اند مشتاق برای مقابله با به عنوان بسیاری از رتبه بندی-و-فایل سیاستمداران دموکرات که ممکن است با اتهامات. ملی جمهوری خواه کنگره شده است, انفجار ایمیل های هدف خاص دموکراتیک خانه نامزدها بیش از Reade را ادعا می کند.

تارا Reade شد یک کارمند برای جو بایدن در 1990s. عکس: دونالد تامپسون/AP

موضوع خط یک جمعه ایمیل از NRCC بخوانید: "چرا می کنند باور نمی تارا Reade?" آن را پرسید که چرا گرجستان کنگره لوسی می کنند که "هنوز برای گفتن اینکه آیا او می ایستاده با حمایت از بایدن در میان اتهامات تجاوز جنسی و اگر چه او سریع به حمایت از دکتر فورد در طول Kavanaugh جلسات".

مشابه سوالات خواسته شده توسط ترقی خواهان و برخی میانه رو حزب دموکرات رهبران. دیوید sirota را از دست سابق speechwriter و استراتژیست ارشد برای برنی ساندرز گفته است که دموکرات ها شده اند بیش از حد مشتاق به تخفیف Reade را با خود ندارد.

گروه کوچکی از شورشیان دموکرات کنگره نامزدها را آغاز کرده اند که به افزایش نگرانی که Reade اتهامات را نمی شود جدی گرفته شود کافی است. ربکا پرشن یک لیبرال دموکرات به چالش کشیدن دولت واشنگتن و کنگره درک کیلمر گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه که بایدن باید بر Reade را با خود ندارد. پرشن گفت که او معتقد است Reade و فکر می کند که به اتهام ایجاد بیش از حد از یک آسیب پذیری برای بایدن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

"من می خواهم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و بله من مترقی و من در جناح چپ حزب اما چیزی که واقعا متحد مردم در میانه جناح و جناح مترقی است که ما همه می خواهم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن" پرشن گفت. "من فکر نمی کنم ما که با کسی که همه این اتهامات علیه او به ویژه به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله به اتهامات علیه او و متاسفانه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهمت نمی مراقبت در مورد یک منافق."

پرشن افزود: "من فکر می کنم که بایدن باید برداشت و هر یک یا بیشتر از داوطلبانی که در حال اجرا نیست باید راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود را به دلیل دموکراتیک اولیه هنوز تمام نشده."

کسانی که استدلال نیست به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از مشخصات بالا ارقام در حزب دموکرات است. این سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند پیشرو مدافع در برابر آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که از او حمایت بایدن در میان اتهامات.

"هنگامی که ما می گویند معتقدند که زنان آن را برای این صریح هدف از ساخت مطمئن شوید که وجود دارد فضا برای تمام زنان به جلو آمده به صحبت می کنند و خود را حق به شنیده می شود. و در این ادعا که آنچه تارا Reade انجام داده است" Gillibrand گفت: با توجه به سی ان ان. "او آمده است جلو او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن."

سابق گرجستان دولت و مجلس رهبر اقلیت دموکرات استیسی آبرامز همچنین گفت او بر این باور بایدن.

مرتبط با: جو بایدن با رد اتهام تجاوز جنسی از سابق کارمند تارا Reade

"نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود و نه معتبر. من معتقدم که جو بایدن" آبرامز گفت: در اواخر ماه آوریل است.

دیگران از جمله ماساچوست سناتور الیزابت وارن و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer نیز گفت: آنها حمایت بایدن در پاسخ به Reade را با خود ندارد.

اما کشیش بخش است به تنهایی در این استدلال که در این نقطه بایدن باید رها و خارج از مسابقه است. یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نشان داد که بیش از یک سوم از رای دهندگان دموکرات در نظر سنجی می گویند این حزب باید تغییر بایدن به عنوان presumptive نامزد به دلیل اتهامات.

دیگر دموکرات ها استدلال کرد که بایدن می تواند هر دو به اندازه کافی آدرس Reade این اتهامات و هنوز هم قابل دوام برابر حریف مغلوب ساختن پیشی جستن. ماساچوست کنگره Ayanna Pressley, یک مترقی مورد علاقه نوشت: یک رسانه ارسال کرد و اعلام کرد که این اتهامات می تواند مورد بررسی قرار گیرد و بدون undercutting بایدن شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من رد انتخاب نادرست که من و ما نامزد نمی تواند رسیدگی به اتهامات در دست و شکست مستاجر کاخ سفید" Pressley نوشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب